21.03.2011р. Львівський національний аграрний університет з робочим візитом відвідав спеціаліст з міжнародних зв’язків Департаменту сільського господарства США Едвард Жерард. В рамках цього візиту Едвард Жерард зустрівся з ректором Львівського національного аграрного університету академіком Снітинським В.В., завідуючим кафедри Міжнародної економіки та мененеджменту ЗЕД доцентом Янишином Я.С. та взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Співпраця між Львівським національним аграрним університетом та вищими навчальними закладами США».

Під час зустрічі з ректором ЛНАУ академіком Снітинським В.В. Едвард Жерард обговорив питання освітньої реформи в Україні, приєднання ЛНАУ до Болонського процесу, подальшого розвитку спільної співпраці між університетами США та ЛНАУ. Наприкінці зустрічі ректор подарував Едварду Жерарду сертифікат, який засвідчує подяку за сприяння у співпраці між ЛНАУ та Департаментом сільського господарства США, а також медаль з символікою університету.

Крім того Едвард Жерард взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Співпраця між Львівським національним аграрним університетом та вищими навчальними закладами США», на якому були присутні викладачі та студенти ЛНАУ. На засіданні круглого столу Едвард Жерард розповів про програму педагогічного обміну викладачами між університетами США та України, подальші напрями співпраці у освітньому просторі між двома країнами. Викладачі поділилися проблемами у освітній сфері в Україні та здобутками з питань входження в Болонський процес.

Після завершення круглого столу відбулася зустріч Едварда Жерарда з завідувачем кафедри Міжнародної економіки та менеджменту ЗЕД Янишином Я.С. на якій завідуючий розповів про роботу кафедри, про дослідження які здійснює колектив кафедри, про роботу нового методичного кабінету та про плани на майбутнє. Янишин Я.С. на згадку про візит Едварда Жерарда до ЛНАУ подарував від імені всієї кафедри книгу про Львів.

Підсумком зустрічей проведених Едвардом Жерардом з представниками ЛНАУ є наміри та плани подальшої спільної співпраці у освітній сфері між нашим університетом та вищими навчальними закладами США за сприяння Департаменту сільського господарства США.

Powered by Web Agency