Вельмишановні професори, викладачі, співробітники та студенти Львівського національного аграрного університету!

Щиро вітаю із Новим 2013 роком та Різдвом Христовим! Сердечно бажаю Вам, щоби сила Українських різдвяно-новорічних свят, які своїми коренями сягають сивої давнини і тісно пов’язані з традиціями нашого народу, зміцнювала Вас у бажанні працювати для виховання молоді, розвитку аграрної освіти та науки, процвітання рідної землі та держави!

Рік, що минає, вписав яскраві сторінки в літопис нашого навчального закладу. Ми довели, що ЛНАУ, маючи за плечима славну понад 155-літню історію, і сьогодні успішно відповідає на усі виклики часу. Наш університет, який є в когорті передових ВНЗ держави, дає своїм вихованцям знання, які роблять їх конкурентноздатними на сучасному ринку праці.

Свідченням результативної праці колективу та підтвердженням високого рівня за усіма напрямами роботи стали нагороди, які наш ВНЗ виборов упродовж року: на ХV Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2012» ЛНАУ нагороджено золотою медаллю у номінації «Інтеграція української освіти у європейський і світовий освітній простір», удостоєно Почесного звання «Лідер сучасної освіти-2012», а також відзначено Почесною нагородою «Освітянський Оскар» та Дипломом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України, на ІІІ Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2012» університет відзначено нагородою рейтингового виставкового конкурсу у номінації «Лідер наукової діяльності», а на XXIV Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2012» – золотою медаллю в номінації «Високі показники в галузі освіти та впровадження інформаційних технологій в навчальний процес».

Сьогодні ЛНАУ активно співпрацює із понад тридцятьма закордонними ВНЗ, а також виконує дослідження за міжнародними науковими програмами та грантами. Зокрема, 2012 року на базі університету відбулась завершальна конференція за спільним міжнародним проектом ЄС: TEMPUS «Навчальний план за спеціальністю «Охорона навколишнього середовища» в аграрних університетах (ENAGRA)».

Важливою подією 2012 року став вихід у світ першого повного видання «Кобзаря» українською та польською мовами, який став можливим завдяки співпраці нашого університету та Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ.

Традиційно в університеті відбувся ХІV Міжнародний науково-практичний форум із цьогорічною темою «Теоретичні основи і практичні аспекти використання ресурсоощадних технологій для підвищення ефективності агропромислового виробництва і розвитку сільських територій».

Розширив свою географію, кількісний склад та тематику цьогорічний Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК». Студенти нашого університету взяли активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за 2011/2012 н. р. з різних навчальних дисциплін та за різними напрямами навчання та спеціальностями та здобули 15 призових місць.

Бурхливим та насиченим було і студентське життя університету: цікаво пройшли вже традиційні наші свята – День випускника, «Нові таланти університету», «Міс» та «Містер» університету, «Кращий студент року».

Варто відзначити святковий концерт стрілецької та повстанської пісні з нагоди утворення ЗУНР та 70-річчя від Дня створення УПА та культурно-просвітницькі заходи до Дня Європи та 290-ї річниці від Дня народження українського письменника та філософа Григорія Сковороди.

Вирувало й спортивне життя у стінах нашої Альма-матер. Успішно пройшли такі спортивні заходи: комплексні студентські змагання «Спортивна осінь–2012», турнір з баскетболу, «Спартакіада «Здоров’я»» та інші заходи.

Університет завершує старий рік із значними здобутками та почуттям виконаного обов’язку, запорукою чого є згуртована та наполеглива праця усього нашого колективу.

Дорогі колеги та студенти! Сердечно бажаю Вам, щоби Новий рік та Різдво з Божої ласки принесли Вам та Вашим родинам мир, добробут, злагоду, обдарували Вас щастям, здоров’ям, здійсненням усіх мрій та звершенням усіх добрих починань!

Нехай світло Вифлеємської зорі зміцнює віру, окрилює душу, зігріває серця та наповнює їх любов’ю, а Новонароджений Ісус нехай благословить усю нашу університетську родину!

Христос рождається! Славімо Його!

 Володимир СНІТИНСЬКИЙ

ректор ЛНАУ, академік НААНУ

Powered by Web Agency