11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Вартість спеціально організованої сесії буде визначено до 20 липня.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Реєстрація на спеціально організовано сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) розпочинається з 27 липня та закінчується 5 серпня 2021 року.


Для реєстрації необхідно особисто звернутися в Приймальну комісію ЛНАУ або на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) надіслати скановані копії або якісні фотокопії реєстраційних документів:

  • заповнена заява-анкета (посилання);
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків.

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.

У разі успішної реєстрації Вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в Приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите помилки, зверніться до Приймальної комісії до завершення терміну реєстрації на ЄВІ ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (032)22-42-498).

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до Приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо Ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті (оплата за рахунок одержувача).

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Детальна інформація щодо реєстрації на ЄВІ за тел. (032)22-42-498.

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Заява-анкета.doc)Заява-анкета.doc 51 Kb
Powered by Web Agency