У вівторок 25.09.12 у гуртожитках №3 та №7 відбулися зустрічі капелана ЛНАУ о. Петра (спільно з семінаристами) з студентами-першокурсниками економічного факультету. Завдяки цій хорошій традиції в неформальній обстановці студенти мали змогу ознайомитися з засадами духовного життя в університеті, отримати настанови отця на подальше студентське життя. Розуміючи переживання молодих людей та ті труднощі, які стоять на їх шляху поза батьківськими домівками, капелан в доступній формі, наводячи приклади з життя і зі святого письма, дав добрі поради молодим людям щодо збереження їх духовних цінностей, здорового способу життя та моральних установ під час студентських років. На цьому тижні такі зустрічі відбуватимуться і з студентами інших факультетів. Запрошуємо взяти участь не лише першокурсників, але і всіх охочих, оскільки розмова з Господом може відбуватися не лише в храмі, але і в студентському містечку, яке щороку стає домівкою для тисяч студентів Львівського національного аграрного університету.