Христина Ігорівна Мозуль, завідувач комп’ютерного кабінету

Впродовж 2011–2015 рр. навчалася у Вишнянському аграрному коледжі, де здобула освіту за спеціальностями «Агрономія» та «Правознавство».

У 2012 р. була обрана на посаду голови студентського самоврядування.

2015 –2019 р. навчалась у Львівському національному аграрному університеті на факультеті агротехнологіЙ і екології .

2015–2018 р. – голова профспілкового бюро Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Львівського національного аграрного університету.

У 2019 році закінчила Львівський національний аграрний університет, спеціальність «Агрономія», за освітнім ступенем «Магістр» отримала кваліфікацію вченого агронома.

У 2019 році – старший лаборант кафедри інформаційних систем та технологій Львівського НАУ.

Із 01. 10. 2019 і до цього часу – завідувач комп’ютерного кабінету кафедри інформаційних систем та технологій Львівського НАУ.