Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році та внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. № 1457» Львівський національний аграрний університет призначений базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Геодезія та землеустрій».

II етап конкурсу проходитиме на базі ЛНАУ 23-24 березня 2022 року в режимі відеоконференції.

Умови проведення конкурсу:

Участь у II етапі конкурсу беруть переможці I етапу конкурсу, проведеного в закладах вищої освіти, роботи яких, оформлені згідно з вимогами, зазначеними в Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. №605, будуть надіслані до Львівського національного аграрного університету до 15 лютого 2022 року (за поштовим штемпелем). У II етапі конкурсу візьмуть участь студенти, роботи яких пройшли рецензування конкурсної комісії. Учасники конкурсу будуть повідомлені і запрошені у II етап листами.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

- (032) 22-42-503 – Ігор Богданович Яців, д.е.н., доцент, проректор з наукової роботи, голова галузевої конкурсної комісії; e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

- 097-15-98-441 – Леся Василівна Дудич, к.е.н., доцент, відповідальний секретар; e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

На електронну адресу відповідального секретаря просимо дублювати студентські наукові роботи в електронній формі.

Детальніша інформація про перебіг конкурсу – у рубриці «Конкурс студентських наукових робіт».

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Додаток до наказу МОН.pdf)Додаток до наказу МОН.pdf 663 Kb
Download this file (Наказ_МОН.pdf)Наказ_МОН.pdf 1300 Kb
Powered by Web Agency