Польова лабораторія кафедри технологій у рослинництві

На кафедрі технологій у рослинництві практичне навчання студентів проводиться не лише в аудиторіях, але й у польовій лабораторії. Тут студенти визначають посівні якості насіння різних с.-г. культур, структуру врожаю зернових культур, картоплі, технічних культур тощо.

В польовій лабораторії зберігається і виготовляється сноповий матеріал та зразки насіння, які в подальшому використовуються для проведення лабораторних занять з рослинництва.

Наявність польової лабораторії значно полегшує наукову роботу аспірантів та студентів, які виконують дипломні та дисертаційні роботи на полях кафедри.

Колекція сільськогосподарських культур

На кафедрі технологій у рослинництві на дослідному полі польової лабораторії кожного року закладається колекція сільськогосподарських культур. Проводиться посів, догляд і збирання урожаю, а також підготовка снопового матеріалу і насіння с.-г. культур для занять і подальшого посіву. Взірцеве ведення колекції сільськогосподарських культур здійснюється лаборантами кафедри Н.В. Качинською та Т.І. Павкович.

На факультеті агротехнологій і екології викладається навчальна дисципліна «Технології вирощування енергетичних культур». З метою ознайомлення студентів з енергетичними культурами на полях кафедри технологій у рослинництві доцентом О.Ф. Литвин закладений колекційний розсадник. У колекції вирощуються такі енергетичні культури: міскантус, щавнат, мальва Пенсільванська, трава Колумба, сильфія пронизанолиста, козлятник східний та інші.


Powered by Web Agency