$HM = ''; include "css/css.css"; ?>
25 ТравняКолектив ЛНУП щиро вітає к.т.н., доцента кафедри енергетики М.І. Бабича з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. |
27 ТравняКолектив ЛНУП щиро вітає завідувача кафедри земельного кадастру, доцента Р.Б. Таратулу з Днем народження!
Нехай у Вашому житті все задумане складається легко та кожна Ваша справа знаходить розуміння та вдячність оточуючих. Бажаємо Вам міцного здоров’я, незламної сили духу, відвертих і достойних людей на Вашому шляху. |
28 ТравняКолектив ЛНУП щиро вітає старшого викладача кафедри автомобілів і тракторів Ю.І. Габрієля з Днем народження!
Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. |
29 ТравняКолектив ЛНУП щиро вітає завідувача кафедри енергетики, к.т.н., доцента С.В. Сиротюка з Днем народження!
Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Ми від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. |
Оголошено конкурс 2017 року спільних українсько-американських проектів за програмою «Спільні наукові проекти» МОН України і CRDF GlobalМіністерство освіти і науки України (МОН України) і Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) оголосили прийом проектів від спільних колективів українських і американських вчених.
Останній день подання проектів – 31 липня 2017 року.
Приймаються пропозиції з фундаментальних та некомерційних прикладних досліджень в аграрній галузі у наступних напрямках:
Сталий розвиток землеробства – менеджмент земельних і водних ресурсів, що запобігає їх деградації під впливом індустріальних факторів, а також сприяє стійкості врожаїв до змін клімату та впливу інших факторів оточуючого середовища.
Біотехнології сільськогосподарського спрямування, які можуть підвищити врожайність сільськогосподарських культур, сприяючи при цьому екологічній стійкості сільськогосподарських земель, у тому числі такі, як генна інженерія, молекулярні маркери і діагностикуми, а також культури тканин рослин.
Проекти можуть належати до різних природничих дисциплін – біології, хімії, наук про землю, техніки, математики, фізики – при їх застосуванні до аграрної сфери. Очікується, що результати досліджень будуть опублікованими в рецензованих виданнях і сприятимуть розвитку глобальних наукових знань у відповідних дисциплінах. Дослідження можуть створювати базу для подальшої комерціалізації, але це не може бути основною метою проекту.
Основні цілі конкурсу: |
|
|
Ми в facebook. Instagram. Канал Youtube.
Міністерство аграрної політики. Міністерство освіти,науки,молоді та спорту. НМЦ аграрної освіти. Освітній портал. Освіта.ua. Міністерство доходів і зборів України.
$HM = ''; include "templates.php"; ?>