На економічному факультеті 1-14жовтня 2013 р. було проведено два конкурси – конкурс на кращого студента групи та факультету та конкурс-огляд на кращу кімнату гуртожитку. Кращою студенткою економічного факультету 2013 року визнано Заяць Діану Михайлівну (ст. гр. Екп-62).

За підсумками проведення конкурсів в святковій атмосфері урочистого засідання старостату факультету, кураторів та викладачів факультету, що відбулося 16.10.2013 р., декан факультету Я.С. Янишин нагородив переможців.


За підсумками проведення на економічному факультеті конкурсу «Кращий студент-2013» представлено до нагородження в номінації «Кращий студент групи-2013» наступних студентів економічного факультету: 


  1. Шийку Ольгу Богданівну – ст. гр. Оа-21;
  2. Мисюка Олега Ігоровича – ст. гр. Екп-23;
  3. Маслій Анжела Василівна – ст. гр. Фін-25;
  4. Піяйко Іринку Юріївну – ст. гр. Мо-21;
  5. Дороша Михайла Михайловича – ст. гр. Мо-22;
  6. Велінець Наталію Володимирівну – ст. гр. Оа-31;
  7. Юника Тараса Михайловича – ст. гр. Екп-32;
  8. Командирчик Антоніну Сергіївну – ст. гр. Фін-33;
  9. Крисюк Марію Сергіївну – ст. гр. Мо-31;
  10. Солімчук Олену Сергіївну – ст. гр. Мо-32;
  11. Голембйовську Юлію Романівну – ст. гр. Оа-41;
  12. Паламарчук Юлію Миколаївну – ст. гр. Оа-42;
  13. Яцишин Христину Михайлівну – ст. гр. Екп-24 СП;
  14. Павлечка Йосифа Михайловича – ст. гр. Фін-44;
  15. Могилу Мар’яну Мар’янівну – ст. гр. Мек-45;
  16. Погорецького Богдана Олеговича – ст. гр. Мо-41;
  17. Гнатів Людмилу Петрівну – ст. гр. Мо-42;
  18. Жінчин Наталію Василівну – ст. гр. Мо-43;
  19. Рубаху Ольгу Іванівну – ст. гр. Оа-51;
  20. Хом’як Ірину Василівну – ст. гр. Екп-53;
  21. Багряк Марію Миколаївну – ст. гр. Фін-54;
  22. Баумкетнер Ірину Дмитрівну – ст. гр. Мо-51;
  23. Байду Жанну Леонідівну – ст. гр. Мо-52;
  24. Малиновську Наталію Ярославівну – ст. гр. Мзед-53;
  25. Лаврів Ірину Михайлівну – ст. гр. Оа-61;
  26. Заяць Діану Михайлівну – ст. гр. Екп-62;
  27. Кухара Івана Зіновійовича – ст. гр. Фін-63;
  28. Чурія Олега Ігоровича – ст. гр. Мо-61;
  29. Дудара Ярослава Івановича – ст. гр. Мо-71.

 За підсумками проведення на економічному факультеті конкурсу-огляду на кращу кімнату гуртожитку  представлено до нагородження наступних студентів економічного факультету в номінаціях:

«Краща кімната поверху»

Номінація

№ кімнати

Проживаючі студенти

Гуртожиток №3

Краща кімната 2-го поверху

№4

Маслій Анжела - ст. гр. Фін-25

Євтушик Яна – ст. гр. Фін-25

Мороз Анна – ст. гр. Екп-23

Краща кімната 3-го поверху

№31

Ботлюк Іванна – ст. гр. Мзед-53, Малиновська Наталія – ст. гр. Мзед-53, Сало Галина – ст. гр. Екп-53

Краща кімната 4-го поверху

№61а

Левус Мар’яна  – ст. гр. Оа-61

Лаврів Ірина – ст. гр. Оа-61

Краща кімната 5-го поверху

№84

Крисюк Марія – ст. гр. Мо-31

Микитин Надія – ст. гр. Мо-31

Гуртожиток №7

Краща кімната 2-го поверху

№8

Дидик Наталія- ст. гр. Мо-43

Козак Юлія – ст. гр. Мо-43

Притула Ірина – ст. гр. Мо-42

Краща кімната 3-го поверху

№38

Годованець Юрій – ст. гр. Мо-31

Фазан Микола – ст. гр. Мо-31

Бобрис Ярослав – ст. гр. Мо-31

Краща кімната 4-го поверху

№53

Рубаха Олег – ст. гр. Оа-12 СП

Винницький Павло – ст. гр. Оа-12СП

Бойчук Володимир – ст. гр. Оа-12 СП

Роїк Владислав – ст. гр. Фін-14 СП

«Кращий поверх гуртожитку»

1. Кращий поверх в гуртожитку №3 – 2-й поверх. Староста поверху – Мельничук Ольга, ст. гр. Мо-32.

2. Кращий поверх в гуртожитку №7 – 3-й поверх. Староста поверху – Гриців Юрій, ст. гр. Мо-42.

«Краща кімната гуртожитку» - кімната №84, гуртожиток №3.

 За постійне підтримання чистоти та порядку оголосити подяки наступним студентам економічного факультету:

Гуртожиток №3

Подяка  за чистоту та порядок

№58

Харків Ганна – ст. гр. Фін-14СП

Гніздовська Христина – ст. гр. Фін-14СП, Півторак Світлана – ст. гр. Мо-32

Подяка  за чистоту та порядок

№92

Дудік Катерина – ст. гр. Фін-13

Оброцька Марія – ст. гр. Фін-13

Головчак Ольга – ст. гр. Фін-13

Подяка за чистоту та порядок

№79

Солімчук Олена – ст. гр. Мо-32

Галань Мар’яна  – ст. гр. Мо-31

Федчук Оксана – ст. гр. Оа-42

Гуртожиток №7

Подяка за чистоту та порядок

№4

Какапич Інна – ст. гр. Мо-41

Духняк Андріана – ст. гр. Мо-41

Мних Мирослава – ст. гр. Мо-43

Менчишин Галина – ст. гр. Мо-43

Подяка за чистоту та порядок

№43

Гнатишин Андрій – ст. гр. Мо-21

Мороз Володимир – ст. гр. Мо-21

Олива Олег – ст. гр. Мо-21

Лозанчин Андрій – ст. гр. Оа-42

Подяка за чистоту та порядок

№40

Сироїд Юрій – ст. гр. Екп-23

Пилип Богдан – ст. гр. Мо-22

Яремко Ігор – ст. гр. Мо-22

Подяка за чистоту та порядок

№47

Вовк Владислав – ст. гр. Екп-23

Сипко Роман – ст. гр. Екп-23

Дубас Володимир – ст. гр. Оа-21

Староста Павло – ст. гр. Мо-21

Подяка за чистоту та порядок

№48

Лагодич Юрій – ст. гр. Мо-31

Даців Богдан – ст. гр. Екп-32

Ухач Олександр – ст. гр. Мо-31






 

Powered by Web Agency