16 листопада 2018 р. на економічному факультеті Львівського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей. Факультет зустрічав випускників 11 класів шкіл м. Львова і Львівської області, Рівненської та Волинської областей. Загальна кількість учасників становила понад 450 учнів.
Зустріч з майбутніми абітурієнтами розпочалася із вітального слова першого проректора Віталія Мефодійовича Боярчука. Про переваги та перспективи навчання на економічному факультеті розповів декан факультету, в.о. професора Ярослав Степанович Янишин. Зокрема декан зробив акцент на досягненнях студентів факультету у навчальній, науковій та спортивній роботі, мистецьких і творчих здобутках. Суттєва увага у виступі приділялася додатковим можливостям, які відкриваються для студентів факультету – проходження практики за кордоном, навчання за програмою подвійних дипломів, участь у програмах академічної та кредитної мобільності.
Про особливості та правила проведення Вступної кампанії у 2019 р. майбутніх абітурієнтів проінформувала відповідальний секретар приймальної комісії Львівського НАУ доцент О.В. Грицина. У своєму виступі вона звернула увагу на спеціальності, за якими буде здійснюватися набір студентів за освітнім ступнем «Бакалавр», та ознайомила з умовами та термінами вступної кампанії.
Поділилися своїми враженнями про навчання в університеті, стажування за кордоном, участь у міжнародних конференціях, всеукраїнських конкурсах наукових робіт, олімпіадах і громадських проектах студенти факультету – Марія Грисьо і Софія Миколаїв.

Про перспективи, які відкриваються для студентів Львівського НАУ, розповіла заступника директора Жовтанецького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жовтанецької сільської ради Оксана Миколаївна Кулина. Її дочка та син навчаються на економічному факультеті. У своєму виступі О.М. Кулина зазначила, що Львівський НАУ надає усі можливості для самореалізації студентів у навчальній і науковій роботі, участі в колективах художньої самодіяльності та спортивних секціях.
Дарунком для гостей став концерт за участю студентів економічного факультету, які є переможцями багатьох всеукраїнських вокальних та музичних конкурсів (Михайло Іващенко, Василь Дорош, Христина Зозуля, Дмитро Ковальчук). На завершення ведучі концертної програми від імені усього студентства та професорсько-викладацького складу факультету побажали усім присутнім мирного неба над Україною та здоров'я, добра в кожній оселі, а майбутнім абітурієнтам – успіхів на зовнішньому незалежному оцінюванні.
Пізніше гості відвідали економічний факультет, де з вітальним словом до них звернулися завідувач кафедри підприємництва, торгівлі і біржової діяльності Ю.Е. Губені, завідувач кафедри економіки Г.В. Черевко, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу С.С. Гриневич, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування О.В. Грицина, завідувач кафедри обліку та оподаткування Л.П. Петришин, завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого В.В. Бойко, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій С.П. Яцишин, завідувач кафедри права Г.І. Грещук, наголосивши на перспективах навчання за спеціальностями факультету та можливостях, що відкриваються перед його випускниками.
Загалом День відкритих дверей на економічному факультеті пройшов в теплій та дружній атмосфері, школярі та їх наставники отримали вичерпну інформацію щодо перспектив здобуття майбутнього фаху.