Кафедра
Колектив
Наука
Навчання
Студенту
Абітурієнту
Лабораторії
Новини
Контакти


Завідувач кафедри –  д.т.н., професор О.С. Калахан

Кафедра електротехнічних систем готує фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Також завершується підготовка здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 8.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва» та освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі».

Форма навчання: денна та заочна; за держзамовленням (за рахунок держбюджету) та за контрактом (за кошти юридичних та фізичних осіб). Мова навчання: українська.

Якщо Ви плануєте працювати на престижних посадах у передових аграрних консорціумах та енергопостачальних компаніях, Ваш вибір – кафедра електротехнічних систем Львівського національного аграрного університету.

Історія кафедри

Історія кафедри розпочинається зі створення у 1962 році кафедри електрифікації сільського господарства. Перший завідувач – доцент В.Г. Ковальчук. Згодом кафедрою керували доценти М.Л. Гірник (1967–1974), Б.Т. Пославський (1974–1976) та В.Ю. Воробкевич (1976–1984).

У 1984 році, внаслідок об’єднання кафедр механізації тваринницьких ферм та електрифікації сільського господарства, утворено кафедру механізації тваринництва та електрифікації сільського господарства, яку очолив доцент В.М. Сиротюк.

У 2000 році естафету перейняла новостворена кафедра енергетики, яка стала базовою з підготовки фахівців спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

В результаті поділу кафедри енергетики у 2007 році утворено кафедру електротехнічних систем, яку очолювали професор В.М. Сиротюк (2007–2011) та професор К.М. Василів (2011–2015).

З лютого 2015 року завідувач кафедри – д.т.н. професор О.С. Калахан.


Колектив кафедри забезпечує вивчення таких дисциплін: «Електротехніка», «Теоретичні основи електротехніки», «Електропривод та електрообладнання», «Електропостачання а АПК», «Електротехнології в АПК», «Електроосвітлення», «Електротехнічні матеріали», «Теорія і технологія наукових досліджень», «Комп’ютерні технології з основами програмування», «Віртуальні вимірювальні і управляючі системи», «Електричні машини», «Керування електротехнічними системами», «Електричні апарати», «Енергетичні засоби АПК», «Монтаж енергообладнання», «Основи технічної експлуатації електрообладнання та засобів керування», «Інформаційні технології» тощо.

Powered by Web Agency