3 вересня 2019 року в 55м відбулася зустріч викладачів та студентів з нагоди річниці від дня заснування кафедри інформаційних систем та технології як випускової кафедри, за якою здійснюється підготовка студентів за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології». Завідувач кафедри д.т.н. Анатолій Миколайович Тригуба привітав працівників та студентів зі святом та початком нового навчального року. Були підведені підсумки роботи за минулий рік та окреслені плани на перспективу.

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

13 квітня 2019 року у Львівському національному університеті ім. І. Франка на базі факультету прикладної математики та інформатики відбувся І етап (обласний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.
Олімпіада проводилася згідно із правилами чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM).
Наш університет представляла команда із трьох студентів-програмістів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» факультету механіки та енергетики: С. Кисіль, М. Пенхерський, Є. Оліференко (керівник – доц. П.М. Луб).
За підсумками виконаних завдань із алгоритмізації та програмування команду нагороджено Сертифікатом АСМ-ІСРС та дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо студентів факультету механіки та енергетики, а також їхніх керівників із високою оцінкою практичної підготовки і бажаємо нових перемог, успіхів та натхнення!

Вітаємо студентів ЛНАУ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами та програмами»

5 квітня 2019 року в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами та програмами».

На Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у 2018–2019 н.р. подано 61 наукову роботу, виконану 72 авторами. У рамках підсумкової науково-практичної конференції «Сучасні тренди підготовки фахівців з управління проектами та програмами» зі своїми доповідями виступили 18 конкурсантів з 13 вищих навчальних закладів України.

Участь у конкурсі взяли студенти спеціальності «Інформаційні системи та технології» факультету механіки та енергетики Сергій Романович Кисіль та Віталій Іванович Фіялковський. Їх наукова робота на тему «Планування проекту створення цеху виробництва італійських сирів» викликала інтерес у членів галузевої комісії. Презентація отриманих теоретичних і практичних результатів роботи показала високий науковий рівень дослідження та фахову компетентність студентів.

За підсумками конкурсу Сергій Кисіль та Віталій Фіялковський були нагороджені дипломом І ступеня, а їх науковий керівник д.т.н., завідувач кафедри інформаційних систем та технологій ЛНАУ Анатолій Миколайович Тригуба відзначений двома подяками – за високий рівень теоретичної підготовки студентів до участі у конкурсі та за високий професіоналізм та активну роботу у складі галузевої конкурсної комісії під час ІІ етапу ІІ туру конкурсу.

Викладачі кафедри інформаційних систем та технологій ЛНАУ та одногрупники пишаються науковою відзнакою студентів і щиро вітають Сергія Кисіля та Віталія Фіялковського, а також їх наукового керівника Анатолія Миколайовича Тригубу з достойним результатом, бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень та ефективних проектів із мінімальними ризиками!

Перша в Україні навчальна лабораторія комп’ютерно-інтегрованих технологій Horsch

28 березня 2019 р. відбулося представлення результату успішного виконання спільного проекту факультету механіки та енергетики Львівського НАУ і компанії Horsch щодо створення на кафедрі інформаційних систем та технологій навчальної лабораторії. Відтепер в ауд. 55М студенти вишу мають можливість отримати навики із налаштування й роботи з сучасним автоматизованим обладнанням універсальних посівних комплексів типу Pronto та Maestro.

Машини сільськогосподарського призначення компанії Horsch сьогодні використовуються в 40% рільничих господарств різної форми власності. Тому вивчення новітнього обладнання універсальної посівної техніки для всіх умов експлуатації та сівалок точного висіву із загортанням насіння на великій робочій швидкості надає студентам дуже важливу перевагу – конкурентоспроможність на ринку праці.

Відкриття лабораторії відбулося за участю ректора університету В.В. Снітинського та генерального директора ТОВ «Хорш Україна» Йоханнеса Клюта, а також представників компанії – регіонального менеджера з продажів Т. Рунціва, сервісного інженера С. Івасишина та директора «Золочів ТХ» О. Тютіна.