Колектив
Абітурієнту
Лабораторії

Новини кафедри сільськогосподарської техніки

4 листопада 2021 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій на третій парі була проведена виховна година зі студентами гр. Аін-11 (наставник В.І. Банга) на тему «Адаптація студентів закладу вищої освіти до дистанційного навчання в умовах пандемії коронавірусу».

До обговорення даної теми було залучено психолога відділу з організації навчально-виховної роботи університету Мирославу Володимирівну Ходакову. Визначено основні тенденції дистанційного навчання у вищій освіті в Україні й світі в умовах пандемічних обмежень. Акцентовано на особливостях використання телекомунікаційних технологій, навчальних платформ та онлайн-курсів, що забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів і студентів. Виявлено переваги та недоліки дистанційного навчання з точки зору студентства України, що є важливим при формуванні моделі вищої освіти. В обговоренні з 13 студентів взяли участь 7.

26-27.04.2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини та обладнання» в якій взяли участь 44 представники вищих навчальних закладів. За результатами олімпіади студенти Львівського національного аграрного університету Роман Степанович Кирик та Микола Іванович Шийка нагороджені грамотами за активну участь та продемонстрований високий рівень знань.

17-18 квітня 2014 року на базі Кіровоградського національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Дослідження та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва», в яких взяли участь представники 12 вищих навчальних закладів (по 4 - 5 учасників із кожного). За результатами олімпіади та конференції переможцями стали студенти Львівського національного аграрного університету Валентин Венгер (диплом І ступеню) та Степан Крупич (грамота за ІІ місце), науковий керівник к.т.н., доцент кафедри сільськогосподарських машин Зіновій Орестович Гошко.

16 квітня 2014 року на базі ТзОВ «АГРОМАРК ЮКЕЙ» пройшло спільне виїзне заняття для студентів інженерних спеціальностей факультету механіки та енергетики з дисциплін «Сільськогосподарські машини» та «Енергетичні транспортні засоби». Викладачі кафедр сільськогосподарських машин (к.т.н., доцент Семен Я.В., к.т.н., та асистент Здобицький А.Я.) і тракторів та автомобілів (к.т.н., в. о. доцента Том’юк B. В., та асистент Магац М. І.) ознайомили студентів із будовою та роботою сучасних тракторів, машин і знарядь для комплектування високопродуктивних машинно-тракторних агрегатів.

Григорій Миколайович Оробець, студент групи Маш-23 сп – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі техніки «Транспорт» зі спеціальності «машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт» та нагороджений Дипломом другого ступеня (ІІ місце). Науковий керівник: к.т.н., доцент сільськогосподарських машин Дмитро Васильович Кузенко.

Степан Олегович Крупич, студент групи М-42 – переможець всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що відбувся на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва з напряму «Економіка сільського господарства і АПК» та нагороджений Дипломом третього ступеня (ІІІ місце)

Тема доповіді: «Сільське господарство гірської зони Карпат», що входить у тематику кафедри сільськогосподарських машин: «Малі засоби механізації для карпатського регіону».

Наукові керівники: к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства Ірина Василівна Черевко, к.т.н., доцент кафедри сільськогосподарських машин Олег Михайлович Крупич, к.т.н., асистент кафедри сільськогосподарських машин Андрій Ярославович Здобицький.