Кафедра
Колектив
Наука
Навчання
Студенту
Абітурієнту
Лабораторії
Новини
Контакти


Новини кафедри

2 березня 2021 року в рамках співпраці Львівського національного аграрного університету та Стрийського фахового коледжу ЛНАУ відбулося засідання круглого столу «Сучасні напрямки розвитку ІТ». В роботі круглого столу взяли участь представники деканату факультету механіки та енергетики, кафедри інформаційних систем та технологій, відділу комп’ютерних наук, геодезії та землеустрою Стрийського ФК ЛНАУ, здобувачі освіти, а також запрошені спеціалісти з ІТ-компаній України різних рівнів (дата-аналітик в компанії Edunav Ukraine R&D, Lead Project Manager at Soft Serve, Lead Software Engineer EPAM Ukraine, Junior Full Stack Node.js/React.js Developer-MicroGIS, Quality Assurance lead at Shelf).
Обговорено із практиками та сформовано спільну думку стосовно пріоритетних дисциплін ОПП та акцентів під навчання студентів спеціальності 126  «Інформаційні системи та технології».


24 лютого 2021 року на кафедрі інформаційних систем та технологій відбулася онлайн-зустріч за участю декана факультету механіки та енергетики С.Й. Ковалишина і представників ІТ-відділу компанії «Континентал Фармерз Груп».
Учасники обмінялися практичним досвідом та своїми напрацюваннями й окреслили вектор подальшої співпраці.

 


23 лютого 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» заочної форми навчання.
Члени екзаменаційної комісії на чолі з першим проректором, професором В.М. Боярчуком  заслухали доповіді студентів та їх відповіді на поставлені запитання. За результатами захисту було відзначено належний рівень виконання кваліфікаційних робіт, які відповідають спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології».
Вітаємо студентів з присвоєнням їм освітнього ступеня «Бакалавр» та запрошуємо на продовження навчання на ОС «Магістр» в стінах Львівського національного аграрного університету.

 


19 листопада 2020 року на факультеті механіки та енергетики відбувся міжкафедральний семінар, на якому було заслухано доповідь ст. викладача кафедри інформаційних систем та технологій Р.І. Падюки за результатами наукових досліджень на тему «Моделі та методи управління ресурсами у проєктах виробництва продукції рослинництва» зі спеціальності 05.13.22 – Управління проєктами та програмами (науковий керівник – к.т.н., доцент В.О. Тимочко).
Вітаємо Романа Івановича з успішним представленням результатів наукових досліджень і бажаємо успіхів у подальшому захисті наукової роботи на спеціалізованій вченій раді.12 листопада 2020 на кафедрі інформаційних систем та технологій провідний фахівець ІТ-компанії Epam Systems Андрій Татомир прочитав лекцію для студентів ІТ-спеціальностей на тему «Сучасні тренди ІТ-сфери та вимоги до її фахівців». Зустріч зі студентами та викладачами відбулася дистанційно на платформі Zoom.
Андрій Володимирович розказав про основні ролі в ІТ-компанії, особливості початку роботи та кар’єрного росту. Окрему увагу приділив питанню вивчення мов програмування та їх популярності. Розказав про необхідні навички для ІТ-спеціаліста.
Вітаємо також усіх з Днем студента і бажаємо цікавих років навчання та реалізації в професійній діяльності.

16-18 вересня 2019 року у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Електроніка та інформаційні технології» (ELIT-2019).
Під час роботи конференції в доповідях та обговореннях були розглянуті питання Інтернету речей, наук про дані, машинного та глибокого навчання, великих даних, вбудованих систем, а також моделювання явищ та систем.
В роботі конференції взяли участь завідувач кафедри д.т.н. А.М. Тригуба та к.т.н. В.В. Пташник.
3 вересня 2019 року в 55м відбулася зустріч викладачів та студентів з нагоди річниці від дня заснування кафедри інформаційних систем та технології як випускової кафедри, за якою здійснюється підготовка студентів за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології». Завідувач кафедри д.т.н. Анатолій Миколайович Тригуба привітав працівників та студентів зі святом та початком нового навчального року. Були підведені підсумки роботи за минулий рік та окреслені плани на перспективу.


Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

13 квітня 2019 року у Львівському національному університеті ім. І. Франка на базі факультету прикладної математики та інформатики відбувся І етап (обласний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.
Олімпіада проводилася згідно із правилами чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM).
Наш університет представляла команда із трьох студентів-програмістів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» факультету механіки та енергетики: С. Кисіль, М. Пенхерський, Є. Оліференко (керівник – доц. П.М. Луб).
За підсумками виконаних завдань із алгоритмізації та програмування команду нагороджено Сертифікатом АСМ-ІСРС та дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо студентів факультету механіки та енергетики, а також їхніх керівників із високою оцінкою практичної підготовки і бажаємо нових перемог, успіхів та натхнення!


Вітаємо студентів ЛНАУ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами та програмами»

5 квітня 2019 року в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами та програмами».

На Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у 2018–2019 н.р. подано 61 наукову роботу, виконану 72 авторами. У рамках підсумкової науково-практичної конференції «Сучасні тренди підготовки фахівців з управління проектами та програмами» зі своїми доповідями виступили 18 конкурсантів з 13 вищих навчальних закладів України.

Участь у конкурсі взяли студенти спеціальності «Інформаційні системи та технології» факультету механіки та енергетики Сергій Романович Кисіль та Віталій Іванович Фіялковський. Їх наукова робота на тему «Планування проекту створення цеху виробництва італійських сирів» викликала інтерес у членів галузевої комісії. Презентація отриманих теоретичних і практичних результатів роботи показала високий науковий рівень дослідження та фахову компетентність студентів.

За підсумками конкурсу Сергій Кисіль та Віталій Фіялковський були нагороджені дипломом І ступеня, а їх науковий керівник д.т.н., завідувач кафедри інформаційних систем та технологій ЛНАУ Анатолій Миколайович Тригуба відзначений двома подяками – за високий рівень теоретичної підготовки студентів до участі у конкурсі та за високий професіоналізм та активну роботу у складі галузевої конкурсної комісії під час ІІ етапу ІІ туру конкурсу.

Викладачі кафедри інформаційних систем та технологій ЛНАУ та одногрупники пишаються науковою відзнакою студентів і щиро вітають Сергія Кисіля та Віталія Фіялковського, а також їх наукового керівника Анатолія Миколайовича Тригубу з достойним результатом, бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень та ефективних проектів із мінімальними ризиками!


Перша в Україні навчальна лабораторія комп’ютерно-інтегрованих технологій Horsch

28 березня 2019 р. відбулося представлення результату успішного виконання спільного проекту факультету механіки та енергетики Львівського НАУ і компанії Horsch щодо створення на кафедрі інформаційних систем та технологій навчальної лабораторії. Відтепер в ауд. 55М студенти вишу мають можливість отримати навики із налаштування й роботи з сучасним автоматизованим обладнанням універсальних посівних комплексів типу Pronto та Maestro.

Машини сільськогосподарського призначення компанії Horsch сьогодні використовуються в 40% рільничих господарств різної форми власності. Тому вивчення новітнього обладнання універсальної посівної техніки для всіх умов експлуатації та сівалок точного висіву із загортанням насіння на великій робочій швидкості надає студентам дуже важливу перевагу – конкурентоспроможність на ринку праці.

Відкриття лабораторії відбулося за участю ректора університету В.В. Снітинського та генерального директора ТОВ «Хорш Україна» Йоханнеса Клюта, а також представників компанії – регіонального менеджера з продажів Т. Рунціва, сервісного інженера С. Івасишина та директора «Золочів ТХ» О. Тютіна.

Powered by Web Agency