Кафедра
Колектив
Наука
Навчання
Студенту
Абітурієнту
Лабораторії
Новини
КонтактиКафедра електротехнічних систем готує фахівців освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр» за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної та заочної форм навчання.

Місія кафедрипідготовка висококваліфікованих соціально відповідальних фахівців у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки відповідно до потреб ринку праці за умов євроінтеграції з використанням творчих та інноваційних підходів до навчання й роботи.

Бачення (візія): кафедра електротехнічних систем є одним із лідерів підготовки фахівців у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. Кафедра згідно з вимогами сучасності визначає стандарти якості навчання майбутніх фахівців із урахуванням кон’юнктури ринку праці, тенденцій розвитку цифрових технологій. Використання інноваційних технологій дозволяє науково-педагогічним працівникам кафедри повністю реалізувати навчальні програми.

Повний текст стратегії розвитку кафедри електротехнічних систем на 2020–2025 рр. доступний для ознайомлення За посиланням

Навчальний процес на кафедрі забезпечують 7 науково-педагогічних працівників і 2 працівники допоміжного персоналу: д.т.н., професор, завідувач кафедри О.С. Калахан, д.т.н., професор А.В. Чабан, д.т.н., професор В.І. Гудим, к.т.н., доцент М.О. Гошко, к.т.н., в.о. доцента В.Р. Левонюк, к.т.н., ст. викладач І.М. Дробот, ст. лаборант М.А. Шуміляс, провідні фахівці М.Б. Хлистун та О.І. Какула.

Історія кафедри

Історія кафедри розпочинається в 60-х роках минулого століття зі створення у 1962 році кафедри електрифікації сільського господарства. Перший завідувач – доцент В.Г. Ковальчук. Згодом кафедрою керували доценти М.Л. Гірник (1967–1974), Б.Т. Пославський (1974–1976) та В.Ю. Воробкевич (1976–1984).

У 1984 році, в результаті об’єднання кафедр механізації тваринницьких ферм та електрифікації сільського господарства, утворено кафедру механізації тваринництва та електрифікації сільського господарства, яку очолив доцент В.М. Сиротюк.

У 2000 році естафету перейняла новостворена кафедра енергетики, яка стала базовою з підготовки фахівців спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

В результаті поділу кафедри енергетики у 2007 році створено кафедру електротехнічних систем, яку очолювали професор В.М. Сиротюк (2007–2011) та професор К.М. Василів (2011–2015). У лютому 2015 року завідувачем кафедри призначено д.т.н., професора О.С. Калахана.

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Стратегія розвитку.doc)Стратегія розвитку.doc 110 Kb
Powered by Web Agency