У Львівському національному аграрному університеті за фінансової та організаційної підтримки компанії Continental Farmers Group на факультеті механіки та енергетики 3-4 квітня 2019 року була проведена регіональна Олімпіада зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» серед студентів випускових курсів ОС «Молодший спеціаліст» навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації.

Програма Олімпіади охоплювала теоретичну та практичну частини, в яких студенти проявляли свої знання, уміння та професійні навички монтажу, експлуатації, обслуговування та ремонту електрообладнання.

Участь в Олімпіаді взяли  6 команд із чотирьох областей України, зокрема: Стрийський коледж Львівського НАУ, Мирогощанський аграрний коледж, Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету, Вище професійне училище №20 (м. Львів), ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», ДВНЗ «Новороздільський політехнічний  коледж».

За результатами змагань конкурсне журі, до складу якого входили представники компанії Continental Farmers Group та Львівського НАУ, визначило переможців, які були відзначені дипломами та цінними призами:

Диплом І ступеня – команда Ладижинського коледжу;

Диплом ІІ ступеня – команда Нововолинського електромеханічного коледжу;

Диплом ІІ ступеня – команда Новороздільського політехнічного  коледжу.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів усім учасникам регіональної Олімпіади.