28 вересня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському національному аграрному університеті відбувся успішний захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри експлуатації та технічного сервісу машин ім. проф. О.Д. Семковича Василя Івановича Риса на тему «Розробка та обґрунтування параметрів пристроїв для заміни підшипників» за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент, в.о. професора кафедри експлуатації та технічного сервісу машин ім. професора О.Д. Семковича Володимир Євгенович Чухрай.
На захист дисертації як офіційні опоненти були запрошені:
- доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Олег Леонтійович Ляшук;
- кандидат технічних наук, доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін Подільського державного аграрно-технічного університету Віталій Семенович Бончик.
Вітаємо Василя Івановича з блискучим захистом дисертації та бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості та майбутніх наукових пошуків!