10 жовтня 2013 року у Львівському національному аграрному університеті відбулася презентація програми стажування «Перший кар’єрний крок», у рамках якої проходить конкурс проектів «Lviv Young Project».  Він стартував у серпні 2013 року і триватиме до червня 2014 року, а фінальним етапом буде звіт і представлення результатів проектів. Конкурс передбачає реалізацію молодіжних ініціатив спільно з органами місцевого самоврядування. Студенти, які виявлять бажання брати участь у цьому заході, мають на вибір 19 проектів різноманітної тематики: створення культурної інфраструктури міста, екологічне волонтерство, модернізація освітлення у Львові, реалізація маркетингової стратегії «Купуй львівське», адміністративні послуги, електронний документообіг, соціальна робота, дозвілля дітей, профорієнтація школярів та ін.

Представляли проект конкурсу стажери відділу кадрів Львівської міської ради Ліля Москаль і Юрій Звір. Координатор програми стажування Марта Завербна розповіла про можливі шляхи стажування у Львівській міській раді. Студенти дізналися, що це може бути стажування як окремий напрям, а також як виробнича чи переддипломна практика.

У презентації взяли участь понад 60 студентів ЛНАУ. Ці юнаки та дівчата вже визначилися з проектами, над якими працюватимуть спільно зі студентами з інших львівських вишів, тож бажаємо їм цікавих інноваційних рішень і успіхів у досягненні поставленої мети.