Польсько-Американський Фонд Свободи (Спонсор програми) і Польсько-Американська Комісія Фулбрайта (Адміністратор програми) оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на отримання СТИПЕНДІЙ ім. ЛЕЙНА КІРКЛАНДА у 2013/2014 навчальному році.

Програма адресована молодим людям з вищою освітою, зацікавленим у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.
У ході виконання Програми стипендіати проходять навчання у вищих навчальних закладах Польщі (2 семестри) і 2-4-тижневе стажування в державних установах або приватних організаціях.

Стипендіатами програми від Львівського національного аграрного університету свого часу були проф. Губені Ю.Е., проф. Черевко Г.В., доц. Кудла Н.Є. Запрошуємо викладачів, здобувачів та аспірантів економічного факультету для подачі своїх заявок на участь у стипендіальній програмі.

ОБОВ'ЯЗКОВІ ВИМОГИ:

-                    громадянство і постійне проживання в одній із вищевказаних держав (особи, які мають карту постійного проживання в Польщі до участі у конкурсі не допускаються);

-                    повна вища освіта (ступінь магістра);

-                    вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років);

-                 знання польської мови (на рівні, достатньому для участі в лекціях та семінарських заняттях, а також для написання дипломної роботи) або знання англійської мови – у випадку обрання кандидатом конкретного навчального курсу цією мовою (в такій ситуації достатнім вважається пасивне знання польської мови);

-                    досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки.

Більш детальніша інформація розміщена на сайті: http://www.kirkland.edu.pl/ru/e-a

Powered by Web Agency