Щорічно 30 вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди свята колектив Наукової бібліотеки Львівського національного аграрного університету отримав чимало вітань. Зокрема привітали бібліотекарів ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Снітинський, ректорат, викладачі та студенти університету.

З нагоди професійного свята ректор відзначив завідувача читального залу Галину Різниченко, завідувача відділу комплектування і обробки літератури Ганну Ступень, завідувача відділу наукової та художньої літератури Богдану Гутей і завідувача відділу комп’ютеризації Галину Біганську за багаторічну діяльність та значний внесок у інформаційно-бібліотечне забезпечення навчального, наукового, культурно-просвітницького процесу університету.

Шановні наші берегині, знавці та шанувальники книги!

Нині у великому бурхливому вирі найрізноманітнішої інформації Ви є  надзвичайно багатими в духовному плані людьми, адже вмієте швидко знайти необхідний матеріал чи книгу. Ваша життєва мудрість, служіння обраному фаху і виплеканий роками професійний досвід – це надійна підтримка і для науковців університету, і для студентської молоді. З нагоди професійного свята щиро зичимо Вам здоров’я, енергії та наснаги до нових звершень. Хай Всевишній благословить Вас за Вашу віддану працю.