22 травня 2019 року згідно з наказом №65 від 26.04.2019 р. ректора університету Володимира Васильовича Снітинського на базі Львівського національного аграрного університету було проведено Університетську студентську олімпіаду з економічних дисциплін між студентами коледжів Західного регіону України.

Участь в олімпіаді взяли представники  понад 20 коледжів, а саме: Вишнянського коледжу, Тлумацького коледжу, Івано-Франківського коледжу, Горохівського коледжу, Стрийського коледжу, Золочівського коледжу, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства, Бережанського агротехнічного коледжу, Млинівського технолого-економічного коледжу, Прикарпатського лісогосподарського коледжу, Львівського техніко-економічного коледжу, Технологічного коледжу НУ «Львівська політехніка»,  Хмельницького політехнічного коледжу, Новороздільського політехнічного коледжу, Нововолинського електромеханічного коледжу та інших.

Загальна кількість учасників олімпіади становила понад 160 студентів.

Зустріч із учасниками олімпіади  розпочалася з вітального слова першого проректора Віталія Мефодійовича Боярчука. Про переваги та перспективи навчання на економічному факультеті розповів декан факультету, в.о. професора Ярослав Степанович Янишин. Зокрема декан зробив акцент на успіхах студентів факультету у навчальній та науковій роботі, спортивних, мистецьких і творчих досягненнях. Суттєва увага у виступі приділялася додатковим можливостям, які відкриваються для студентів факультету: проходження практики за кордоном, навчання за програмою подвійних дипломів, участь у програмах академічної та кредитної мобільності.

Поділилися своїми враженнями про навчання в університеті, стажування за кордоном, громадську діяльність, а також участь в олімпіадах, міжнародних конференціях і всеукраїнських конкурсах наукових робіт студенти факультету Аліна Клеха та Михайло Іващенко.

Із організаційними питаннями проведення олімпіади виступила заступник декана економічного факультету, доцент Галина Володимирівна Брик.

Олімпіада була проведена у формі комп’ютерного тестування в системі MOODLE з таких дисциплін: економіка, бухгалтерський облік, фінанси, підприємництво, менеджмент, маркетинг, право, інформаційні технології. Проведення олімпіади показало високі знання учасників. Провівши детальний аналіз результатів теоретичного туру, журі відзначило переможців олімпіади дипломами першого, другого та третього ступеня, а також грамотами у шести номінаціях.

В рамках проведення олімпіади викладачі і студенти коледжу ознайомилися із матеріально-технічною базою університету, а також відвідали музей історії ЛНАУ, музей Степана Бандери та музей імені професора Євгена Храпливого. Загалом під час проведення олімпіади панували робочий настрій та доброзичлива атмосфера.

Вітаємо усіх учасників олімпіади та бажаємо подальших успіхів і наукових досягнень!