14 листопада 2019 року у рамках Міжнародної агропромислової виставки «ЕuroAGRO – 2019» відбудеться конференція «Вчені Львівського національного аграрного університету – виробництву»

Місце проведення конференції: Великий конференц-зал виставкового центру «Південний-ЕКСПО», вул. Щирецька, 36.

Програма конференції:

10.30 – 10.40 – Вітальне слово. Участь Львівського національного аграрного університету у забезпеченні інноваційного розвитку аграрного сектора економіки.

10.40 – 11.00 – Сучасна інтенсивна технологія вирощування озимого ріпаку.

Доповідач: д.с.-г.н., професор Лихочвор Володимир Володимирович

11.00 – 11.20 – Специфіка зберігання картоплі та підготовка до садіння.

Доповідач: к.с.-г.н., професор Завірюха Петро Данилович

11.20– 11.40 – Особливості вирощування овочевих культур у літньо-осінній період.

Доповідач: к.с-г.н., доцент Дидів Ігор Володимирович

12.00–12.20Отримання рослинних олій методом холодного пресування на устаткуванні малої потужності.

Доповідачі: к.т.н., доцент Шевчук Віктор Володимирович, к.т.н., в.о. доц. Сукач Олег Михайлович

12.20–12.40 – Використання відновлюваних джерел енергії у сільськогосподарських підприємствах.

Доповідач: к.т.н., доцент Сиротюк Сергій Валерійович.

12.40–13.00 – Архітектура села в умовах адміністративно-територіальної реформи.

Доповідач: канд. філолог наук, доцент Кюнцлі Романа Василівна

13.00 – 13.20 – Організація діяльності фермерського господарства: методологічні та практичні рекомендації.

Доповідач: д.е.н, доцент Гнатишин Людмила Богданівна

13.20 – 13.30 – Підведення підсумків конференції.

Запрошуємо представників аграрного бізнесу, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, наукових працівників до участі в роботі конференції.