28 лютого 2020 р. у нашому університеті відбулась Урочиста академія з нагоди випуску студентів ОС «Магістр».

Свято розпочав відкриттям урочистої вченої ради ректор університету, академік НААНУ Володимир Васильович Снітинський. Пролунав Державний гімн України у виконанні Народного хору викладачів та студентів ЛНАУ.

Звертаючись до випускників, Володимир Васильович сказав, що їхнє навчання та становлення як майбутніх фахівців відбулось у надзвичайно складний період у житті нашої молодої держави, коли на Сході України вже упродовж шести років йде війна, яку розв’язала країна-агресор. Тому голова вченої ради університету запропонував хвилиною мовчання вшанувати всіх українських воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Цьогорічні випускники, на переконання ректора університету, стануть гідними продовжувачами традицій рідної Альма-матер та будуть її гідно представляти у найважливіших сферах аграрної галузі, яка відіграє  надзвичайно важливу роль в економіці усієї країни. Особливий акцент Володимир Васильович зробив на тому, що майбутнє держави залежить від молодих людей, тому він закликав випускників йти у політику, щоби робити свою країну кращою.

Наказ про випуск студентів ОС «Магістр» оголосив перший проректор ЛНАУ професор Віталій Мефодійович Боярчук, після чого пролунав студентський гімн «Гаудеамус» у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя».

Враховуючи успіхи у навчальній, науково-дослідній, культурно-масовій роботі, активну участь у художніх колективах ЛНАУ, спорті та громадському житті університету, кращих випускників було нагороджено Грамотами ЛНАУ, які їм вручив ректор університету, академік НААНУ В.В. Снітинський. Наказ щодо нагородження випускників ОС «Магістр» оголосила головний учений секретар Ірина Михайлівна Федів.

Слова вдячності за отримані високі знання та чудові студентські роки, можливість реалізувати себе у найрізноманітніших напрямах – науці, творчості, спорті – лунали на адресу Альма-матер, ректора університету, улюблених викладачів з уст випускників-магістрів 2020 року: Ковач Ольги (факультет агротехнологій і екології), Аліни Зварко (економічний факультет), Дмитра Мельника (факультет механіки та енергетики), Лілії Козак (факультет будівництва та архітектури), Ірини Юзвяк (землевпорядний факультет).

Другою частиною урочистості став святковий концерт, який для цьогорічних випускників та усіх присутніх у залі подарували художні колективи нашого навчального закладу. Розпочав концерт чоловічий склад Народної хорової капели «Джерела Розточчя», який заспівав українську народну пісню  «Світи місяченьку» в обробці Петра Чоловського (художній керівник колективу – Христина Венгрин). «Повстанське танго» на слова Ольги Ільків майстерно виконали Христина Мозуль та Михайло Іващенко. Пісню «Тече вода…» на слова Юрія Рибчинського подарувала своїм старшим колегам Христина Пустовит. Пісня «Hello» проникливо зазвучала у виконанні Юлії Петрик та Дмитра Ковальчука. Запальний «Студентський рок-н-рол» виконав Народний ансамбль танцю ЛНАУ «Первоцвіт» (художній керівник – Ольга Вихопень). Музична композиція «I feel good» (музика Джеймса Брауна, аранжування Джоні Вінсона) пролунала у виконанні Народного духового оркестру ЛНАУ (художній керівник – Марта Кузик). Концерт завершився низкою патріотичних творів: пісню «Човен» на слова та музику Святослава Вакарчука виконав Дмитро Ковальчук; пісню «Україно» (музика Фелікса Луцького, слова Світлани Галінкіної та Фелікса Луцького) виконала Христина Мозуль. Завершальним акордом свята стала пісня «Галичина» (музика Ігоря Яснюка, слова Наталії Папроцької), яку виконали Михайло Іващенко, Дмитро Ковальчук, Сергій Кисіль та випускник факультету агротехнологій і екології Микола Петричко.

Долучаючись до усіх привітань, які пролунали на адресу наших випускників, щиро зичимо їм успіхів та щасливої долі!

Powered by Web Agency