На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року щодо продовження карантинних заходів, з метою належної організації роботи педагогічних та науково-педагогічних працівників коледжів, Університету в період дистанційного режиму роботи

Наказую:

1. Продовжити карантин у Львівському національному аграрному університеті, включаючи територіально відокремлені структурні підрозділи (Вишнянський фаховий коледж Львівського національного аграрного університету, Горохівський фаховий коледж Львівського національного аграрного університету, Екологічний фаховий коледж Львівського національного аграрного університету, Золочівський фаховий колледж Львівського національного аграрного університету, Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного аграрного університету, Стрийський фаховий коледж Львівського національного аграрного університету, Тлумацький фаховий коледж Львівського національного аграрного університету, Чернівецький фаховий коледж Львівського національного аграрного університету) до 24.04.2020 року (терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні).

2. Директорам територіально відокремлених структурних підрозділів затвердити Наказ про організацію освітнього процесу на період карантину відповідно до рекомендацій, викладених у листі Міністерства освіти і науки України №1/9-176 від 25.03.2020 р.

3. Деканам факультетів, директорам коледжів забезпечити участь здобувачів освіти в дистанційному вивченні дисциплін навчального плану.

4. Науково-педагогічним працівникам Університету подати в деканати факультетів і навчальний відділ розклад занять у дистанційному режимі, узгоджений з розкладом занять затвердженим Наказом ректора №233 від 21.12.2019 р.

5. Навчальному відділу, деканам факультетів, завідувачам кафедр здійснювати постійний моніторинг освітнього процесу в дистанційному режимі.

6. Навчальному відділу підготувати пропозиції щодо можливих змін до графіку навчального процесу на ІІ семестр 2019-2020 н.р.

7. Науково-педагогічним працівникам до 3.04.2020 р . подати проміжний звіт про виконання індивідуального плану роботу в період з 12.03 по 3.04. 2020 року та план роботи на період з 3.04. по 24.04.2020 р. за наступними напрямами:

  • навчальна та виховна робота із використанням технологій дистанційного навчання;
  • наукова робота;
  • методична робота;
  • інші види робіт.

Звіт про виконання роботи період з 3.04. по 24.04.2020 р. подати до 24.04.2020 р. у вищенаведеному порядку.

8. Завідувачам кафедри подати в електронному форматі звіт про виконання індивідуального плану роботи науково-педагогічних працівників за період карантину (проміжний до 6.04.2020 р., зведений до 27.04.2020 р.) на електронну пошту Навчального відділу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

9. Науково-педагогічним та педагогічним працівникам Університету на період карантину продовжити роботу в дистанційному режимі шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання та розробити завдання для дистанційного вивчення дисциплін в період з 3.04 по 24.04.2020 року та розмістити їх на офіційному вебсайті Університету.

10. Деканам факультетів та завідувачам кафедри організувати консультування випускників ОС «Бакалавр» для підготовки до складання комплексного кваліфікаційного іспиту.

11. Декану факультету будівництва та архітектури Мазураку А.В. забезпечити надання консультацій дипломними керівниками та виконання дипломного проєкту випускниками ОС «Бакалавр» спеціальності «Архітектура та містобудування».

12. Бухгалтерії здійснювати оплату праці в період з 3.04 по 24.04.2020 р. (або до терміну завершення карантину) відповідно до п. 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти та ст.113 Кодексу законів про працю України.

13. Проректору з адміністративно-соціальних питань та директорам коледжів на період карантину забезпечити режим роботи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій коледжів та Університету, а також збереження майна.

14. Контроль за виконанням індивідуального плану роботи науково- педагогічних працівників покласти на завідувачів кафедр і деканів факультетів.

15. Загальний контроль за виконанням цього наказу покласти на першого проректора Боярчука В.М., проректора з наукової роботи Яціва І.Б., керівника навчального відділу Микулу О.Я.

Ректор,

академік НААНУ В.В. Снітинський

 

Powered by Web Agency