Безкорислива допомога своєму ближньому в усі часи була фундаментом доброти та людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє людям, які потрапили у біду, справитися з непростою ситуацією або хоча б не допустити до розвитку ще більш згубних наслідків.
Нещодавно Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я закупила три кисневі концентратори та шість пульсоксиметрів.
Концентратори закуплені за кошти жертводавців, якими є звичайні люди. Серед них – Роман Андрійович Шмиг, голова профкому співробітників Львівського національного аграрного університету, к.т.н., доцент кафедри будівельних конструкцій. Роман Андрійович пожертвував свою річну зарплату і оплатив вартість одного концентратора.
За словами сестри Севастіяни Карвацької, голови комісії, концентратори першочергово закуплялися для потреб духовенства та монашества, але нині надаються в безкоштовну оренду людям, які їх потребують. Сестра Севастіяна розповіла, що звертаються особи, які бачили оголошення в соціальних мережах. З ними укладається договір на два тижні. Після кожного користування забезпечується процедура заміни фільтрів.
Додамо, що Комісія має в планах закупити ще більшу кількість кисневих концентраторів, тому збір коштів продовжується.
Романе Андрійовичу! Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги! Низький уклін Вам та щире спасибі за все.
Шановні викладачі та студенти, будьмо чуйними, добрими та милосердними. Добро добром повернеться.

Powered by Web Agency