Вчора  у стінах  Львівського національного аграрного університету відбувся святковий  концерт стрілецької та повстанської пісні з нагоди утворення ЗУНР та 70-річчя від Дня створення УПА.  В урочистості взяли участь студенти і викладачі ЛНАУ, а також почесні гості, серед яких заслужений артист України бандурист Остап Стахів .

Концерт розпочала Марія Мандзак з піснею «Молитва»,  потім бандурист Остап Стахів ознайомив усіх з трагічною історією стрільців  та виконав кілька стрілецьких  пісень.

Далі почалися виступи солістів і художніх колективів ЛНАУ. Студенти виступали з піснями, танцями, віршами… Особливо запам’ятався  танець «парубоцький» в виконанні народного ансамблю танцю «Первоцвіт».

Родзинкою вечора стала театральна постановка авторства Юрія Хамуляка, в якій висвітлювалися трагічні події з життя нашого народу – боротьба  за незалежність в роки Другої світової війни. За кілька хвилин  акторам вдалося показати всю трагедію українських повстанців – вибір між боротьбою за незалежність своєї держави і безпекою своїх рідних та близьких людей.

Щоб трохи розважити глядачів, і відволікти від важких роздумів, на сцену вийшла команда КВК економічного факультету, котра продемонструвала нам повстанський гумор.

Завершив концерт  виступ народної хорової капели студентів університету «Джерела Розточчя» під керівництвом Марії Мандзак з піснями «Ой, у лузі червона калина » та «Боже великий, єдиний».

Powered by Web Agency