У Львівському національному аграрному університеті День вишиванки щороку святкують з неабияким розмахом, і цьогоріч, незважаючи на карантинні обмеження, університет також зумів відзначити це свято.
До вітального слова були запрошені завідувач кафедри гуманітарної освіти, к.філос.н., доцент М.Л. Лазарева та керівник Первинної профспілкової організації працівників ЛНАУ, к.т.н., доцент Р.А. Шмиг.
Студентська самоврядна організація «Основа» та ППО студентів та аспірантів на чолі з Христиною Пустовит і Яною Борщ організували флешмоб студентів та викладачів «Вишиванка моя – гордість моя». Учасники флешмобу вишикувалися у внутрішньому дворику університету, сформувавши контур вишиванки.
Проведення подібних заходів вкотре доводить, що український народ вміє і може підтримувати традиції своїх предків і передавати їх наступним поколінням.