Завершився відбір студентів та викладачів на стажування у Франції в 2013 році.

11 грудня 2012 року відбувся відбір студентів та викладачів на стажування у Франції в 2013 році.

У рамках відбору відбулись:

- зустріч французької делегації з керівництвом університету;

- конференція для зацікавлених у стажуванні за участю близько 40 учасників;

- співбесіда французької комісії з претендентами на стажування;

Всього на 2013 рік ЛНАУ було виділено 5 місць для стажування.

За результатами співбесіди двом викладачам кафедри фізики запропонували пройти стажування у 2013 році в галузі механіки. Обумовлено участь викладача агрономічного факультету у поїздці для підведення підсумків стажування з відвіданням провідних підприємств його профілю.

Учасникам стажувань минулих років надано пріоритет у продовженні стажування, кілька студентів внесли в резервний список учасників, що візьмуть участь у стажуванні 2014 року за умови успішного завершення інтенсивного курсу французької мови.

Подальша участь у стажуванні для відібраних осіб залежить від вчасної подачі усіх необхідних документів та оплати квитків і візового збору.

Надалі, в 2013 році у ЛНАУ за участі французької сторони заплановано:

Інтенсивні курси французької мови у ЛНАУ. Тривалість – з 11 березня по 12 квітня 2013 року.  Проводить викладач з Франції, 2-4 години на день 5 днів на тиждень (після пар). Дві групи – початкового і середнього рівня. Заняття для студентів і викладачів безкоштовні. Приймаються зацікавлені студенти, які вивчають англійську і планують стажуватись у Франції.

Мовна практика у французькій сім'ї, інтеграція в життя країни, підприємства, ознайомчі поїздки. Тривалість – 1 місяць. Дорогу та страхування оплачує стажист – 330 євро.

Стажування на підприємстві у Франції. Тривалість – 2-3 місяці. Вартість участі – 590 євро. Заробітну плату не обумовлено, але можлива окрема винагорода.

Професійне стажування для майбутніх будівельників, архітекторів, економістів – переддипломна практика у Франції. Тривалість – 5-6 місяців. Вартість участі – 800 євро. Виплачується оплата  440 євро на місяць.

Магістратура у Франції для магістрів з України за кошт майбутнього працедавця.

Дозволяє отримати другий європейський диплом і працевлаштуватись на французько-українському підприємстві. Робота за розподілом в Україні, житло.

Літні інтенсивні курси французької мови для викладачів мови на березі Чорного моря (Лазурне, кінець червня-початок липня 2013).

На всіх рівнях підготовки учасники стажування отримують сертифікат Інституту післядипломного навчання ЛНАУ.

 – Радо запрошуємо студентів зі знанням англійської мови, які розпочинають вивчення французької на першому рівні, оскільки дві мови є обов’язкові для стажування магістрів.

– Бажано починати з молодших курсів, щоб пройти всі етапи, без яких переддипломна практика у Франції неможлива

– Стажування у Франції проходить здебільшого під час канікул.

– Стажист не може "перестрибнути" через черговий рівень підготовки.

– Допуск до курсів вивчення мови не залежить від участі у стажуванні у Франції. Учасники отримують дозвіл, згідно з наказом, на вільне відвідування занять, які збігаються з курсами (після 15-05 год.).

За довідками звертатись до: доцента Олексія Михайловича Бурнаєва, кафедра фізики та інженерної механіки.

Powered by Web Agency