На ХVІ міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2013» за результатами експертних оцінок Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України та дирекції освітянських виставок ТОВ «Карше»  Львівський національний аграрний університет нагороджений золотою медаллю у номінації «Міжнародне співробітництво у галузі вищої освіти».

Наш ВНЗ  бере активну участь у виставковій діяльності, презентуючи широкій науковій та освітянській громадськості здобутки колективу та виборюючи найвищі нагороди. Ось і цьогоріч на одній із найвідоміших освітянських виставок «Сучасна освіта в Україні», яка розпочала свою роботу 25 лютого 2013 р. у Київському палаці дітей та юнацтва, виставкова експозиція  ЛНАУ  серед понад 200 навчальних закладів посіла вагоме місце,  а відзначення університету золотою медаллю  вкотре засвідчило  потужний розвиток нашого навчального закладу та його визнання на вітчизняному й міжнародному рівнях. Організатори виставки – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Виставкова фірма «Карше» - відзначили Подякою за плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу в національній системі освіти України  ректора ЛНАУ, академіка НААНУ Володимира Снітинського.

В урочистості з нагоди  відкриття виставки взяли участь президент Національної академії педагогічних наук  України Василь Кремень, віце-президент  цієї академії Андрій Гуржій, директор Національного еколого-натуралістичного центру  Володимир Вербицький, президент виставкової компанії «Карше» Олександр Карпов та інші.  У церемонії відкриття виставки взяв участь Народний камерний хор «Бужани» ЛНАУ, який виконав  Національний гімн України та студентський гімн «Гаудеамус».  Організатори  відзначили наш художній колектив за активну творчу діяльність Почесним дипломом. Окрім того, ЛНАУ  нагороджений Дипломом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України.

Powered by Web Agency