Уже п’ятнадцять років поспіль «Бабине літо» приходить у Яворівському національному природничому парку. Під такою назвою тут відбувається Молодіжний фестиваль української туристичної пісні. Заходи проходять на території відпочинкового осередку «Верещиця».

Цього року фестиваль святкував ювілей – своє 15-річчя та 15-річчя Яворівського національного природного парку. Активну участь в цьому святі, присвяченому Всесвітньому дню туризму, бере студентська молодь, зокрема, студенти Львівського національного аграрного університету. Для команди «АгроСтар», яка представляє на фестивалі наш навчальний заклад, вже стає традицією не повертатися з «Бабиного літа» без  перемоги.

Цьогоріч, як і торік, наші студенти (Мар’яна Збитковська (землевпорядний факультет), Василь Городецький, Ліля Калагурка, Григорій Оробець, Володимир Касій (факультет механіки та енергетики) і Олексій Качмар (факультет агротехнологій і екології) вибороли І командне місце. Окрім того, команда «АгроСтар» нагороджена грамотою за перемогу в номінації «Краще виконання туристичної пісні», а Мар’яна Збитковська стала Панною Розточчя. Глядачі бурхливими оплесками дякували агростарівцям за лемківську народну пісню «Ой, верше, мій верше», мандрівну пісню «Коли у даль сурма покличе…» та авторський твір «Львівські фонтани» (слова і музика студентів-механіків Василя Городецького та Василя Смакули). Відзначила команду ЛНАУ за гарний виступ і Яворівська районна державна адміністрація.

Натхнення, енергії та гарного настрою учасникам конкурсу додавала природа парку та особлива туристична атмосфера, яка щороку панує на фестивалі. Незабутні враження справляє спільна ватра, яка є обов’язковим атрибутом «Бабиного літа». Саме біля вогнища відбувається товариське спілкування між командами з різних навчальних закладів.

Powered by Web Agency