У жовтні 2013 року на філіях кафедри фінансів та кредиту були проведені виїзні практичні заняття для студентів четвертого курсу спеціальності «Фінанси та кредит». Заняття на філіях –  один з методів навчання, що дозволяє закріпити теоретичні знання, сформувати професійні вміння, виховати потреби системного поновлення своїх знань для їх практичного застосування.

Такі заходи давно стали традицією для кафедри фінансів та кредиту. Оскільки постійно відбуваються зміни як в підходах до підготовки фахівців, так вимоги до них з боку працедавців, ми прагнемо, щоб наші випускники зробили перші кроки в майбутнє упевнено. Наближення студентів до реальних ринкових умов формує в них ділову компетентність, розуміння законів діяльності фінансової установи, розвиває комунікативні та ділові якості, а також вирішує проблему отримання практичних навиків роботи паралельно з процесом вивчення теоретичного матеріалу.

Заняття на філіях кафедри проводяться з використанням ділових ігор, дискусій, у формі круглих столів. Для закріплення професійних навиків студентів кафедра співпрацює з різними фінансово-кредитними установами Львівщини, банками, страховими компаніями, управлінськими структурами державної виконавчої влади. Основним ініціатором запровадження такої системи навчання студентів на кафедрі фінансів та кредиту є професор, проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри фінансів та кредиту Стефанія Михайлівна Онисько.

Завжди існував вислів, що успіху досягає той, хто не лише шукає потрібні умови, але сам створює їх. Тому кафедра фінансів та кредиту намагається створити належні умови для своїх студентів, для яких створені філії кафедри є вікном у широкий світ знань, джерелом ексклюзивної інформації, незамінним порадником та консультантом. Така практична діяльність – добрий плацдарм, старт у професійному житті.