Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 р. № 1010 на базі землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету буде проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціальності «Геодезія та землеустрій».

Запрошуємо студентів закладів вищої освіти України взяти участь у ІІ турі зазначеного конкурсу. Для участі у ньому необхідно до 31 січня 2019 року (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи (у друкованому вигляді та на електронних носіях – (CD або DVD диску у форматі: шифр_роботи.pdf).

Наукові роботи студентів повинні бути оформлені згідно з вимогами, зазначеними у Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. №605. Якщо наукову роботу подано на ІІ тур з порушенням цих вимог, галузева конкурсна комісія має право зняти її з розгляду.

З детальнішою інформацією щодо проведення ІІ туру конкурсу можна ознайомитися на сайті Львівського національного аграрного університету у розділі «Запрошуємо до участі».

Конкурсні наукові роботи необхідно надсилати за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, Львівський національний аграрний університет.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

(032) 22-42-503 – Яців Ігор Богданович, д.е.н., доцент, проректор з наукової роботи, голова галузевої конкурсної комісії;

(032) 22-42-962; (098) 8269406 – Малахова Світлана Олександрівна – к.е.н., в.о. доц. кафедри земельного кадастру, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Наказ про проведення.pdf)Наказ про проведення.pdf 654 Kb
Download this file (Положення.pdf)Положення.pdf 203 Kb
Download this file (Наказ_МОН.pdf)Наказ_МОН.pdf 510 Kb