Запрошуємо Вас взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності», яка відбудеться 2 червня 2022 р. на платформі Google meet.
До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, науковці, викладачі, фахівці з публічного управління та адміністрування та всі зацікавлені особи.
Участь у конференції безкоштовна.
Подати заявку та тези доповідей необхідно до 31 травня 2022 р. на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Контакти:
Кафедра теоретичної та прикладної економіки, Національний університет «Львівська політехніка» (IV навч. корп., к. 502), тел. (032) 258-24-88, факс (032) 258-22-10.

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Конф_Львівська_політехніка.pdf)Конф_Львівська_політехніка.pdf 280 Kb