Спеціалізована вчена рада ДФ 36.814.007 створена згідно з наказом ректора Львівського національного університету природокористування № 110 від 15.06.2022 на підставі рішення Вченої ради ЛНУП, протокол № 9 від 15.06.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Гнатіва Ігоря Романовича на тему «Антропогенна трансформація природних функцій водозбірної екосистеми річки Стрий» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 101 «Екологія»

Структурний підрозділ – відділ аспірантури та докторантури

телефон: (032) 224-29-16

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: 19 серпня 2022 року о 11.00 год.

Захист відбудеться за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, Львівський національний університет природокористування, головний корпус, конференц-зал.

Голова ради:

ГНАТІВ Петро Степанович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри агрохімії та ґрунтознавства Львівського національного університету природокористування.

Рецензенти:

ЛОПОТИЧ Наталія Ярославівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології Львівського національного університету природокористування;

КАЧМАР Наталія Василівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології Львівського національного університету природокористування.

Офіційні опоненти:

ГОПЧАК Ігор Васильович, доктор технічних наук, доцент, заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України, доцент кафедри геології та гідрології Національного університету водного господарства та природокористування;

ПИЛИПОВИЧ Ольга Василівна, кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри конструктивної географії і картографії Львівського національного університет імені Івана Франка.

Науковий керівник:

СНІТИНСЬКИЙ Володимир Васильович, доктор біологічних наук, академік НААНУ, професор, ректор Львівського національного університету природокористування.

Трансляція офіційного захисту: https://www.youtube.com/watch?v=XryEU6wSHWw

Дисертація Гнатів.pdf - Скачати