13-16 квітня 2014 року в м.Варшава на базі Варшавського університету природничих наук (SGGW) відбулась координаційна зустріч учасників нового проекту ЄС Темпус «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities-QUANTUS» «Запровадження галузевих кваліфікаційних рамок для спеціальності «Екологія» в українських університетах», який розпочав роботу у Львівському національному аграрному університеті. У зустрічі взяли участь українські університети, представники міністерства освіти та науки України та університети-партнери з Іспанії, Австрії, Італії, Німеччини, Польщі.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся координатор проекту від ЄС Стефан Ігнар, який розповів про проект, його цілі та очікувані результати. Протягом двох днів зустрічі всі партнери проекту презентували свої навчальні заклади та освітні установи.

Львівський національний аграрний університет представляли перший проректор, проф. Віталій Боярчук та завідувач відділом міжнародних зв’язків Ольга Іщенко, які розповіли про історію навчального закладу, його структуру та підходи до організації навчального процесу.

Протягом двох днів зустрічі були розглянуті основні проблеми, які стосуються тематики проекту: «Запровадження галузевих кваліфікаційних рамок для спеціальності «Екологія» в українських університетах». Даної тематики безпосередньо стосувалися   презентації експерта ЄС із запровадження Болонської системи професора Марека Франковича (Ягелонський університет, м. Краків, Польша), професора  Вадима Захарченка (Одеський національний морський університет, Україна) а також професора Йозефа Мосея (Варшавський університет наук про життя, Польща).

В результаті роботи координаційної зустрічі за участю українських та європейських партнерів були створені окремі групи, які будуть реалізовувати проект відповідно до окреслених цілей і завдань.

Powered by Web Agency