12 березня 2014р. Національний Темпус-офіс в Україні спільно з представництвом ЄС в Україні та Національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана провели семінар для партнерів проектів Темпус від України – переможців шостого конкурсу Програми Темпус IV 2013 р.

Метою заходу було ознайомлення з особливостями запровадження проектів Програми Темпус та міжпроектна співпраця.

У заході взяли участь 83 учасники з вищих навчальних закладів-партнерів з усієї України: контактні особи від ВНЗ України в проектах 6-го конкурсу, представники міжнародних відділів, представники фінансово-економічних відділів та інші залучені до виконання проектів.

Протягом семінару було проведено спеціальні сесії з менеджменту, ведення документації, реєстрації, розповсюдження інформації про проект, візуалізації та комунікації, поширення результатів, співпраці з поточними проектами Темпус тощо.

У Львівському національному аграрному університеті розпочав роботу новий проект ЄС Темпус «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities–QUANTUS» «Запровадження галузевих кваліфікаційних рамок для спеціальності «Екологія» в українських університетах».

Powered by Web Agency