З 25 по 29 травня 2015 року відбувся третій навчальний візит представників українських організацій – членів консорціуму Темпус-проекту QANTUS до партнерських університетів Італії. Участь у візиті від ЛНАУ взяв доцент кафедри екології та біології Кректун Б.В.

Учасники візиту відвідали університет м. Генуя і університет м. Павія та взяли участь у семінарах з питань, що стосуються тематики проекту та Європейського простору вищої освіти.

В університеті м. Генуя семінари проводили керівник служби міжнародних зв’язків Анжело Мусайо, професор Вінченцо Бьянко, професор Альфредо Скварцоні та доктор Моніка Пенцо.

В університеті м. Павія семінари проводили координатор програми Erasmus Міхаела Кобеллі та проф. Марія Конфалоніері.

Також в університеті м. Павія було організовано зустріч учасників візиту з українськими студентами, що навчаються в університеті.

Під час візиту відбувся обмін досвідом з італійськими партнерами та була зібрана інформація, що стосується Національної рамки кваліфікацій Італії, розробки навчальних планів враховуючи результати навчання, освітніх програм за циклами, впровадження Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, забезпечення якості вищої освіти, а також була зібрана інша корисна інформація, необхідна для виконання завдань проекту.


Powered by Web Agency