30 листопада 2019 року на базі спеціалізованого спортивного залу важкої атлетики спортивного клубу «Епіцентр» відбулися спортивні змагання з важкої атлетики за програмою «Універсіада Львівщини – 2019».

Переможцями та призерами змагань стали:

  • Антон Філінський (АТ-11) – І місце у ваговій категорії до 55 кг;
  • Дмитро Ковальчук (МО -31) – І місце у ваговій категорії до 96 кг;
  • Павло Закашевський, випускник факультету механіки та енергетики 2019 року, член збірної команди України з важкої атлетики – І місце у ваговій категорії до 102 кг;
  • Андрій Крушельницький (ЗВ-22сп) – ІІ місце у ваговій категорії до 102 кг;
  • Олена Маковецька (АРХ-51) – ІІІ місце у ваговій категорії до 71 кг.

На високому рівні виступили: Віталій Наконечний (ЕН-11) – 4 місце у ваговій категорії до 55 кг; Святослав Федоришин (ЗВ-22сп) – 4 місце у ваговій категорії до 67 кг; Олег Ярмолюк (АГ-22) – 5 місце у ваговій категорії до 67 кг; Назар Пушкар (ЗВ-22сп) – 6 місце у ваговій категорії до 89 кг; Володимир Карбовник (ЗВ-61) – 8 місце у ваговій категорії до 73 кг.

Окрасою спортивних змагань стали виступи провідних спортсменів збірної команди нашого університету з важкої атлетики – МС України, члена збірної команди України Павла Закашевського та Дмитра Ковальчука, які показали відмінну техніку виконання класичних вправ важкої атлетики та показали високі спортивні результати в ривку та поштовху. Зокрема Дмитро Ковальчук значно покращив свої результати, вирвавши штангу вагою в 125 кг і штовхнувши 155 кг.

Вітаємо збірну команду університету з важкої атлетики та тренерський колектив кафедри фізичного виховання.

Powered by Web Agency