Вітаємо Вас на офіційному вебсайті Львівського національного університету природокористування!

Наш університет – це сучасний заклад вищої освіти, який упродовж своєї 165-літньої історії готує фахівців для аграрного сектору економіки.

Сьогодні у структурі університету вісім фахових коледжів у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Чернівецькій областях, п’ять факультетів (агротехнологій та екології; будівництва та архітектури; землевпорядкування та туризму; механіки, енергетики та інформаційних технологій; управління, економіки та права) та Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти. В університеті навчається близько 4000 студентів денної та заочної форми навчання, а також близько 5000 здобувачів освіти – у фахових коледжах.

Впродовж останніх десятиліть Львівський національний університет природокористування, враховуючи потреби ринку праці, динамічно розвиває підготовку фахівців за різними галузями знань і все більше стає багатопрофільним закладом вищої освіти. Впродовж останніх років в університеті було відкрито ряд нових спеціальностей, для вивчення яких запроваджено сучасні технології навчання, покращено матеріально-технічну базу, створено сучасні лабораторії, розвинуто співпрацю із закордонними партнерами.

В університеті розвивається напрямок природокористування, що зумовлено потребою у фахівцях за напрямками екологізації сільського господарства, екологічних (стійких) систем виробництва продовольства (продовольчих товарів), охорони навколишнього середовища, фітосанітарного контролю, відновлюваних джерел енергії та екоенергетики, промислових біотехнологій.

У 2020 році, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 808 від 13.07.2020 року, Львівський національний аграрний університет перейменовано у Львівський національний університет природокористування.

Варто відзначити, що важливим аспектом нашої діяльності є успішна співпраця із закордонними та вітчизняними закладами освіти, науковими установами, підприємствами, які водночас є нашими стейкхолдерами.

Більше інформації Ви можете почерпнути з підрозділів офіційного сайту та сторінки університету у соціальних мережах.

Упевнений, що подальша спільна праця студентів з викладачами, наполегливість та єдність будуть запорукою розвитку нашого університету ще на багато століть! 

Ректор, академік НААНУ,

Лауреат Державної премії України

в галузі науки і техніки

Володимир СНІТИНСЬКИЙ

Powered by Web Agency