27 квітня, напередодні Великодня, представники Львівського НАУ здійснили ряд поїздок у будинки для людей похилого віку. Вдалося побувати у паліативному відділенні Рава-Руської районної лікарні та Монастироцькому психоневрологічному інтернаті.
«Вже стало доброю традицією напередодні такого великого свята проводити благодійні акції, направлені на підтримку хворих та одиноких людей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Цей рік не став винятком. Як завжди, приїхали не з порожніми руками – привезли продуктові набори, борошно, цукор, крупи, макарони, печиво та солодощі, одяг та взуття, засоби  гігієни та побутову хімію, матраци», – розповіли організатори.
Разом зі смачними гостинцями, які люди з радістю приймали, представники ЛНАУ дарували їм щирі вітання та побажання з нагоди світлого свята Воскресіння.