Шановні вступники на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування»!

20 червня розпочалася реєстрація на творчі конкурси для вступу на місця державного та регіонального замовлення на спеціальність першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 191 «Архітектура та містобудування», яка триватиме до 08 липня 2019 року.

Документи приймають в авдиторії 130 головного корпусу згідно з розкладом роботи приймальної комісії університету.

Для участі у творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення вступники подають:

• заяву в паперовій формі;
  • оригінал та копію документа, що посвідчує особу;
  • кольорову фотокартку розміром 3×4 см;
  • документ про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Передбачено електронну реєстрацію.

• заповнену і зіскановану копію заяви (з обов’язковим зазначенням спеціальності сесії творчого конкурсу) – доданий файл «Заява.pdf»;
  • скановану кольорову копію документа, що посвідчує особу (ID-картки та виписки з реєстру про місце проживання);
  • скановану копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Вступнику, який здійснив електронну реєстрацію, потрібно прийти у приймальну комісію університету з паспортом (ID-карткою) та кольоровою фотокарткою розміром 3×4 см перед творчим конкурсом та отримати аркуш результатів вступних випробувань. Затверджений приймальною комісією (авд. 130 головного корпусу) аркуш результатів вступних випробувань разом із документом, що посвідчує особу, є перепусткою до авдиторії, де проводиться творчий конкурс згідно із затвердженим графіком (доданий файл «Графік.pdf»).

Зверніть увагу! Реєстрація для участі в творчому конкурсі не є фактом подання заяви вступника для вступу на навчання до Львівського національного аграрного університету.

Attachments:
FileОписFile size