З 1 липня розпочинається реєстрація на творчий конкурс для вступу на місця державного та регіонального замовлення на спеціальність першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 191 «Архітектура та містобудування», яка триватиме до 10 серпня 2020 року.

Документи для реєстрації приймають в каб. 130 головного корпусу згідно з розкладом роботи приймальної комісії університету.

Для участі у творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення вступники подають:

- заяву в паперовій формі;

- оригінал та копію документа, що посвідчує особу;

- кольорову фотокартку розміром 3×4 см;

- оригінал та копію документа про повну загальну середню освіту або довідку із закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Передбачено електронну реєстрацію.

Вступники надсилають на електронну пошту tvorchyi-konkurs-lnau@ukr.net наступні документи:

- скановану копію заяви (в доданих файлах) (з обов’язковим зазначенням спеціальності та сесії творчого конкурсу);

- скановану кольорову копію документа, що посвідчує особу (ID-картки та виписки з реєстру про місце проживання);

- скановану копію документа про повну загальну середню освіту або довідки із закладу освіти про завершення її здобуття до 10 серпня.

Вступнику, який здійснив електронну реєстрацію, потрібно прийти до приймальної комісії університету (ауд. 130 головного корпусу) з паспортом (ID-карткою) та кольоровою фотокарткою розміром 3×4 см перед творчим конкурсом та отримати аркуш результатів вступних випробувань. Оформлений приймальною комісією аркуш результатів вступних випробувань разом із документом, що посвідчує особу, є перепусткою до аудиторії, де буде проводитися творчий конкурс згідно із затвердженим графіком (в доданих файлах).

Зверніть увагу! Реєстрація для участі в творчому конкурсі не є фактом подання заяви вступника для вступу на навчання до Львівського національного аграрного університету. Прийом заяв та документів для вступу на ОС «Бакалавр» розпочинається 13 серпня.