19 вересня відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

- зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;

- не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Вартість спеціально організованої сесії – 510 грн.

Реєстрація вступників триватиме з 17 по 25 серпня.

Для реєстрації необхідно з’явитися особисто до Приймальної комісії ЛНАУ або на електронну адресу prlnay@ukr.net надіслати скановані копії або якісні фотокопії реєстраційних документів:

- документ, що посвідчує особу (оригінал і копія);

- облікова картка платника податків (оригінал і копія);

- довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

- документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (оригінал і копія);

- фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

- медичний висновок за формою первинної облікової документації (у разі необхідності створення особливих умов для проходження вступного випробування).

Під час електронної реєстрації необхідно надіслати заповнену заяву-анкету.

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків.

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.

У разі успішної реєстрації Вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в Приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите помилки, зверніться до Приймальної комісії до завершення терміну реєстрації на ЄВІ (prlnay@ukr.net, тел. (032)22-42-498).

Пункти проведення ЄВІ будуть створені у Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні та Харкові.

Якщо до 1 вересня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Якщо сплачена сума перевищує вартість послуги із проведення вступних випробувань, радимо надіслати заяву про повернення коштів на електронну адресу org@testportal.gov.ua.

Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Powered by Web Agency