У сонячні травневі дні в Львівському національному аграрному університеті згідно наказу ректора  № 33 від 27.04.2011р. відбувся конкурс „ Кращий студентський науковий гурток ЛНАУ-2011 ”. Для участі в конкурсі було представлено документацію 65 студентських наукових гуртків Львівського національного аграрного університету. Таким чином організатори дійства продовжили позитивний досвід минулого року і тому конкурс проводиться вже вдруге. Подібні заходи є особливо важливими і потрібними, адже студентська наукова робота є пріоритетним напрямком роботи нашого вищого навчального закладу. Під час проведення конкурсу були визначені кращі студентські наукові гуртки по всіх факультетах аграрного університету. До критеріїв оцінки діяльності студентських наукових гуртків конкурсна комісія віднесла участь у Всеукраїнських та міжнародних конференціях і форумах, активність гуртківців в конкурсах наукових робіт та олімпіадах, кількість наукових публікацій студентів та отримання ними патентів і ряд інших, які визначали якісну сторону наукової роботи.

 

Отже, згідно результатів конкурсу, на економічному факультеті дипломом Першого ступеня нагороджено науковий гурток «Бухгалтерський облік і аудит», кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, друге місце отримав науковий гурток «Фінанси і фінансова діяльність», кафедри фінансів і кредиту, а третє місце було зайнято науковим гуртком «Економіка підприємства», кафедри економіки підприємств.

Щодо землевпорядного факультету то переможцям I і II ступенів стали  наукові гуртки «Охорона земель» та «Економіка землекористувань» кафедри землевпорядного проектування, а студентський науковий гурток «Державний земельний кадастр» кафедри земельного кадастру отримав диплом ІІІ ступеня.

На факультеті будівництва  і архітектури перше місце посів науковий гурток «Сучасні передові технології у будівництві» та друге - «Новітні матеріали у будівництві» однойменної кафедри технологій та організації будівництва. Третє місце було зайнято студентським науковим гуртком «Плекання рідної мови» кафедри українознавства.

На факультеті агротехнологій і екології перше місце зайняв науковий гурток «Екологія»  кафедри екології і біології, друге місце отримав науковий гурток «Селекція і захист рослин» кафедри генетики, селекції і захисту рослин, а третє місце посів студентський  науковий гурток «Рослинництво»  кафедри технологій у рослинництві

І на факультеті механіки і енергетики перше місце зайняв науковий гурток «Технології технічного обслуговування і ремонту», кафедри експлуатації та технічного сервісу, друге місце отримав науковий гурток «Проектування систем аграрного виробництва» кафедри управління проектами та безпеки виробництва, а третє місце було зайнято науковим гуртком «Проектування електротехнічних систем» кафедри електротехнічних систем .

Всі керівники наукових гуртків були нагороджені дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, що буде мотивувати їх до подальшої активної наукової діяльності в стінах Львівського національного аграрного університету.

Powered by Web Agency