6-9 вересня 2010 року відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Мінагрополітики України на базі Навчально-наукового центру біології і екології субтропічних рослин та ландшафтознавства НУБіП України (с. Нікіта, Ялтинський район, АР Крим), метою якого було сприяння розвитку студентського самоврядування ВНЗ.

На засіданні були присутні високоповажні гості: Міністр аграрної політики України Микола Володимирович Присяжнюк, Міністр аграрної політики АР Крим Анатолій Васильович Корнійчук, Директор Департаменту освіти, науки та дорадництва Ірина Максимівна Синявська, начальник Управління патронатної служби Міністра Михайло Чужмир, проректор з навчально-культурно-виховної роботи та соціальних питань НУБіП України Руслан Сопівник, молодший науковий співробітник Науково-методичного центру аграрної освіти Оксана Падалка. Усі вони взяли участь у роботі круглого столу «Про спільну діяльність Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ВНЗ України, молодіжних громадських організацій України та Міністерства аграрної політики України», що пройшов у рамках засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Мінагрополітики України (ОРСС).

Під час роботи круглого столу було розглянуто питання співпраці ОРСС, дієвих молодіжних громадських організацій України та Міністерства аграрної політики України. Всеукраїнську студентську раду при Міністерстві освіти і науки України представляла Тетяна Рябченко – голова комісії з розвитку студентського самоврядування, молодіжну громадську організацію «Студентська республіка» представляла Тетяна Бардіна, студентка Полтавської державної аграрної академії, Українську асоціацію студентського самоврядування представляла Галина Македон, студентка Ніжинського агротехнічного інституту НУБіП України.  Від Львівського національного аграрного університету взяв участь у роботі Об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Мінагрополітики України студентський декан економічного факультету Роман Думін.

На завершення засідання голова Об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Мінагрополітики України Дмитренко Ігор вручив Присяжнюку Миколі Володимировичу та Синявській Ірині Максимівні посвідчення почесного члена Об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Мінагрополітики України. Приємно відзначити, що усі учасники заходу мали можливість зробити фото на пам'ять  із Міністром аграрної політики України Миколою Володимировичем  Присяжнюком.