У 2019 році при вступі у Львівський національний аграрний університет є можливість отримати додаткових 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання

При вступі у Львівський національний аграрний університет (далі ЛНАУ) на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можна отримати додаткові бали, ставши учасником Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (далі – Олімпіада). Олімпіада проводиться у ЛНАУ в два тури з наступних предметів: українська мова та література, математика, біологія, фізика, іноземна мова.

Додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмету можна отримати при розрахунку конкурсного бала у ЛНАУ при вступі на такі спеціальності:

101 Екологія

133 Галузеве машинобудування

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

183 Технології захисту навколишнього середовища

192 Будівництво та цивільна інженерія

193 Геодезія та землеустрій

201 Агрономія

202 Захист і карантин рослин

203 Садівництво та виноградарство

208 Агроінженерія

274 Автомобільний транспорт

Олімпіада буде проходити у два тури.

Перший тур Олімпіади проходить у режимі онлайн на сайті ЛНАУ

з 8 квітня по 19 квітня 2019 року

Другий тур Олімпіади - у ЛНАУ 11 травня 2019 року:

о 1000 з української мови та літератури;

о 1100 з математики;

о 1130 з біології;

о 1200 з фізики;

о 1230 з іноземної мови.

Для участі у другому турі необхідно набрати не менше 75% балів на першому етапі Олімпіади.

Додаткові бали нараховуються на основі результатів другого туру Олімпіади, при цьому у другому турі потрібно набрати не менше 90% балів.

Додаткові бали (до 20 балів) з урахуванням коефіцієнтів предметів зовнішнього незалежного оцінювання дають можливість додатково набрати бали з одного предмету до конкурсного балу вступника і як результат – більше шансів отримати місце за державним замовленням.

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду Львівського національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка.