ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (далі – Олімпіада) в Львівському національному аграрному університеті відбудеться 15 травня 2020 року в режимі онлайн за допомогою сервісу Skype.

До 10.00 15 травня 2020 р. учасникам необхідно надіслати заповнену анкету учасника (бланк анкети – у доданому файлі) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Для проходження Олімпіади учасники розподілені на групи по 9 осіб. Кожна група учасників прикріплена до облікового запису (списки груп див. нижче), до якого учасники повинні підключитися за 15 хв до початку тестування з обраного предмета. Після успішного підключення групі буде надано посилання, перейшовши за яким учасник може пройти ІІ тур Олімпіади.

Олімпіада з дисципліни «Українська мова та література»:

9:45 – підключення до групи в Skype;

10:00 – початок проведення тестування;

11:00 – завершення тестування.

Перша група підключається до користувача Skype Lviv NAU

Друга група підключається до користувача Skype Lviv NAU1

Третя група підключається до користувача Skype Lviv NAU2

Олімпіада з дисциплін «Математика», «Біологія»:

11:45 – підключення до групи в Skype;

12:00 – початок проведення тестування;

13:00 – завершення тестування.

Перша група підключається до користувача Skype Lviv NAU («Математика»)

Друга група підключається до користувача Skype Lviv NAU1 («Математика»)

Третя група підключається до користувача Skype Lviv NAU2 («Математика»)

Четверта група підключається до користувача Skype Lviv NAU3 («Біологія»)

Олімпіада з дисциплін «Фізика», «Іноземна мова»:

13:45 – підключення до групи в Skype;

14:00 – початок проведення тестування;

15:00 – завершення тестування.

Перша група  підключається до користувача Skype Lviv NAU («Фізика»)

Друга група підключається до користувача Skype Lviv NAU1 (««Фізика»)

Третя група підключається до користувача Skype Lviv NAU2 («Іноземна мова»)

Четверта група підключається до користувача Skype Lviv NAU3 («Іноземна мова»)

Для проходження ІІ туру Олімпіади учасникам відводиться 60 хв. Під час виконання завдань дозволяється використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення, що надається Оргкомітетом, при цьому забороняється використовувати будь-які інші засоби та допомогу сторонніх осіб.

Учасники ІІ туру повинні дотримуватися вимог проведення Олімпіади та норм і правил техніки безпеки. У разі порушення цих вимог рішенням Оргкомітету вони можуть бути усунені від змагань та дискваліфіковані.

Отримані у ІІ турі Олімпіади бали є результатом тестування з конкурсного предмета, який оцінюється за 100-бальною шкалою. Кожне питання оцінюється у 5 балів.

Учасникам другого туру Олімпіади під час розрахунку конкурсного бала при вступі до Львівського національного аграрного університету нараховуються до 20 додаткових балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета. При цьому мають бути одночасно виконані наступні умови:

• даний предмет є конкурсним для обраної вступником спеціальності;
  • вступник набрав не менше ніж 90% балів у другому турі Олімпіади;
  • вступник вступає на спеціальності, яким надається особлива підтримка (вказані в пункті 1 розділу ІІ Положення про Всеукраїнську олімпіаду та у додатку 3 до Правил прийому).

Визначення кількості додаткових балів до результатів зовнішнього незалежного оцінювання проводиться через переведення результату тестування учасників ІІ туру Олімпіади зі 100-бальної шкали у 20-бальну шкалу.

Таблиця для переведення результату участі в ІІ турі Олімпіади зі 100-бальної шкали у 20-бальну шкалу оцінювання

100-бальна шкала

20-бальна шкала

90

5

95

10

100

20

Кількість балів, отриманих учасниками Олімпіади, оприлюднюється Приймальною комісією Львівського національного аграрного університету після затвердження результатів Олімпіади.

Результати, отримані учасниками ІІ туру Олімпіади, можуть бути використані під час обчислення конкурсного бала вступника тільки під час вступу в 2020 році.

Детальна інформація щодо проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти в ЛНАУ – за тел. (032)22-42-498.

Attachments:
FileОписFile size