У вівторок, 19 листопада в актовому залі ЛНАУ відбулася зустріч команди «Карпати» зі студентами та педагогами Львівського національного аграрного університету.

Гостей привітав ректор ЛНАУ, академік НААНУ В. В. Снітинський. Також з палкою промовою виступив великий шанувальник футболу, декан факультету агротехнології та екології  П. Д. Завірюха.

Далі до слова запросили головного тренера ФК «Карпати» О. В. Севідова, який подякував за таку теплу зустріч, і пообіцяв, що не підведе своїх вболівальників.

ФК «Карпати» подарував присутнім 10 квитків на свій  останній офіційний матч в цьому році з донецьким «Металургом». Кожен, хто дав правильну відповідь на питання вікторини, присвяченої команді «Карпати», отримував 2 квитки.

На завершення свята глядачі мали можливість задати питання улюбленим гравцям.

Стіни нашого університету завжди були рідними для гравців зелено-білих, які знаходили час не лише для футболу, але й для навчання. Багато приємних спогадів від навчання залишилося в теперішніх та колишніх карпатівців – Олега Голодюка, Ярослава Мартинюка, Андрія Ткачука, Богдана Шуста, Максима Фещука, Андрія Гурського, Євгена Шмакова.

Зараз в аграрному університеті навчаються Вадим Страшкевич, Ігор Озарків, Володимир Костевич, Роман Мисак та Валерій Федорчук, які представляють першу команду «Карпат», молодіжну на національну збірні України. Іван Лобай, Дмитро Кльоц, Станіслав Штаненко, Максим Грисьо, Ігор Нагірний, Вадим Семчук та Іван Павлов невдовзі зможуть отримати диплом аграрного університету Сподіваємося, що така ж доля чекатиме і на молодих карпатівців, які зараз виступають в юніорській команді та дублі зелено-білих.

Powered by Web Agency