В кінці лютого у Любліні (Польща) на базі спортивного комплексу Люблінської політехніки було проведено V міжнародний турнір з міні-футболу за участю семи команд з Польщі та України. Турнір відбувся в рамках міжнародної співпраці між університетами Польщі та України.
З польського боку учасниками були команди Люблінської політехніки (Politechnika Lubelska), Католицького університету у Любліні, будівельної фірми БКС з Любліна (BKS Budowlani Lublin) та фірми «Про паркет» з Войцехова (Pro-Parkiet Wojciechow). З українського боку учасниками були команда факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету та дві команди Луцького національного технічного університету.

Команда факультету механіки та енергетики Львівського НАУ була представлена наступним складом:головний тренер: декан факультету С. Й. Ковалишин;
польові гравці: Тарас Щур, в.о. доцента кафедри тракторів і автомобілів, заступник декана; Сергій Сиротюк, доцент кафедри енергетики; Олексій Швець, старший викладач кафедри машинобудування; Ігор Власюк, асистент кафедри машинобудування; Дмитро Федорина, асистент кафедри автоматизації тваринництва, якості та стандартизації;
воротар: Остап Борачок, студент денної форми навчання факультету механіки та енергетики, спеціальності якість та стандартизація.
Українські команди підтримували місцеві професори, зокрема професор Євгеніуш Красовський, проректор  Люблінської політехніки Вєслав Сікора.
Учасники були поділені на дві групи, дві кращі з яких продовжували боротьбу за першість у змаганнях у півфіналах та фіналі. До фіналу вийшли команди Люблінської політехніки та Львівського НАУ. Перемогу святкували господарі, які в напруженому поєдинку на останніх секундах змогли здолати опір команди факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету з рахунком 4:3. У матчі за третє місце між будівельниками та першою командою Луцького національного технічного університету перемогу також святкувала польська команда з рахунком 2:1.
За результатами змагань учасники були нагороджені пам’ятними відзнаками, а призери - кубками.Powered by Web Agency