28 квітня в рамках «Кубку ректора 2013–2014 н.р.» на стадіоні ЛНАУ відбулися два матчі.

Першими на поле вийшли збірні команди економічного факультету та факультету механіки та енергетики.

На 4 хвилині рахунок відкрив Богдан Погорецький (Мо-41), Олександр Яремчук (Екп-53) забив в ворота суперників аж 2 голи – на 9-ій та 12-ій хвилинах. Гравець механічного факультету Назар Мисишин (М-31) на 17-тій хвилині забив єдиний гол, але збірній механіків не дозволили навіть зрівняти рахунок – на 35 хвилині Олександр Яворів (Мек-15) забив ще один м’яч у їх ворота. Таким чином рахунком 4:1 переміг економічний факультет.

В наступній грі зустрілися землевпорядний та будівельний факультети. Переможцями стали будівельники, які перемогли з рахунком 1:0. Єдиний гол на 12 хв. забив Володимир Королевич (Буд-21).

5 травня 2014 року пройдуть наступні календарні зустрічі. О 17:00 відбудеться гра між агрономами і будівельниками, о 17:45 землевпорядники змагатимуться з економістами. Отож запрошуємо усіх бажаючих, буде цікаво.